تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۳-۴:۴۹ ب.ظ
کد خبر : 29509
نسخه چاپی نسخه چاپی
تدبیری جدید از سوی نجفی

سه مدیرکل در استانداری گیلان ابقا شدند + اسامی

مدیران کل شهری و شوراها، دفتر فنی و روابط عمومی استانداری گیلان در پست‌های سازمانی‌اشان ابقا شدند.

به گزارش ۸دی نیوز، یوسف گلشن مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری گیلان با حکم استاندار گیلان در این سمت ابقا شد.

وی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد بوده و از مدیران جوان و موفق روابط عمومی و حوزه رسانه در گیلان است.

رحیم شوقی فرزند شهید شوقی و مدیرکل دفتر فنی استانداری گیلان نیز از مدیران ابقا شده استانداری در دولت جدید است، وی دارای کارشناسی ارشد مهندسی عمران و سوابقی در حوزه کارشناسی و معاونت اداره کل فنی استانداری گیلان را در کارنامه خود دارد.

فرهاد کرمی مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری گیلان نیز در سمت خود ابقا شده است، وی از مدیران باتجربه استانداری گیلان بوده و سابقه چند دوره مسئولیت امور شهری استانداری را برعهده داشته است.

در روزهای آینده مدیرکل روستایی و عشایری استانداری گیلان نیز معرفی می‌شود./تسنیم

۲ ديدگاه

 1. محسن پور گفت:

  چه طو چه طو ایسه؟! این ۳ تا که ارتباطی با اعتدال و تدبیر و امید ندارن! مگه از بازماندگان دولت بهاری نیستن؟! پس چرا موندن؟! واقعا باید بگفت که تو این استان کس به کس نیه بره.

 2. حسین لطفعلی پور عضوانجمن مخترعین کشور گفت:

  با سلا م خدمت مدیر سایت وخسته نباشید
  جهت اطلاع در عمل کسی که در فکر آینده گیلان با شد اللخصوص محققین وپژوهشگران وحتی مخترعین جایگاهی ندارند برای اثبات مدار کی هم دارم .
  که دایر کردن قلیون سرا ۱۰۰مرتبه از دادن ایده نو رایگان چهارفصل کردن توریستی گیلان وغیره راحت تر است . حداقل بعنوان ارباب رجوع اجازه ملاقات را داری . خلاصه من بعنوان بسیجی با ۳۲ سال سابفه فعال می گویم اکثر مسولین به رهنمود ها رهبر معظم و وصیعت نامه امام را در عمل اجرا نمی کنند فقط درحد شعار مثال من عضو انجمن مخترعین وفدراسیون مخترعین با دهها طرح عمرانی واشتغال زایی برای استان به اندازه یک قلیان فروش ارزش ندارم.
  مثال درزمان کند کاری اگو شiر رشت توسط بانک جهانی پیشنهاد من این بود که تا کندکاری وترافیک هست ما یک شبکه لوله پلی اتلین ۴الی۶اینچ داخل کانل ها بخوابانیم و بصورت علمک های شیر آتش نشانی در مناطق شهر دو منظوره که در زمان بارندگی شبکه از طریق هر خیا بان که آب گرفته با پمپ های سیار دیزل فشار قوی در دقیقه ۱۰هزارلیتر آب گرفتگی منطقه را تخلیه کند . با یک هزینه ۳ کار انجام میشد از اب بازیا فت تصفیه خانه کمک آتش نشان میشد.ودر تمام مناطق وتخلیه باران و برف باذوب کن انجام میگرفت و اگو منهول فاضلاب شهری انجام میشد
  .چون گیلانی هستیم و برای طرح مان قیمت ملیاردی نمی گذاریم و رایگان کسی مارا درحد یک چای تلخ تحویل نمی گیرد .هرکی ماشین شاسی بلند داره مشکل بارندگی نداره مشکل واسه ما پیاده هاست .
  باز هم خدارا شکر در دلمان را برای سایتان نوشتیم حتی انعکاس داده نشود.
  با تشکر عضو فدراسیون وانجمن مخترعین کشور ومحقق وپژوهشگر بسیجی از منجیلsanatf46@yahoo.com

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه