تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۶-۷:۱۵ ب.ظ
کد خبر : 265343
نسخه چاپی نسخه چاپی

زمینه شرکت برای نسل جوان روستایی و عشایری در مسابقات قرآنی فراهم شود

دبیرکمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان گیلان با بیان اینکه دهه مبارک فجر بستری مناسب به منظور ترویج و توسعه مبانی اسلامی و قرآنی است گفت: زمینه شرکت در مسابقات قرآنی برای نسل جوان روستایی و عشایری فراهم شود.

دبیرکمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان گیلان با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان این جشنواره باید از افراد روستایی و ساکن روستا باشند خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات قرآنی ویژه روستاییان و عشایر در دهه فجر بر عهده این کمیته گذاشته شده است.

مقدسیان با بیان اینکه روح انقلاب از روستاها دمیده شده و روستاییان انتظار ویژه‌ای از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند تصریح کرد: بستر و زمینه‌های مطلوب در راستای شرکت در مسابقات قرآنی باید برای نسل جوان و نوجوان روستایی و عشایری فراهم شود.

ویتبیین شیوه‌ها و راهکارهای برگزاری هرچه بهتر مسابقات قرآن در روستاها را نیازمند همدلی و همکاری تمامی دستگاه‌ها در استان عنوان کرد و افزود: دهه مبارک فجر بستری مناسب به منظور ترویج و توسعه مبانی اسلامی و قرآنی است.

دبیرکمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان گیلان با تاکید بر اینکه این کمیته برنامه‌ها و فعالیت‌های گسترده‌ای را در سالگرد سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان گیلان اجرا می‌کند بیان کرد: برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی کمیته روستایی و عشایری به صورت استانی و ملی از شاخص‌ترین این اقدامات است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه