تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶-۱۲:۰۳ ق.ظ
کد خبر : 248451
نسخه چاپی نسخه چاپی

کنایه‌های سردار نقدی به بست‌نشینان

سردار نقدی گفت: عده ای می خواهند دستگاه قضایی را محکوم کنند و بگویند فساد همه جای کشور را فراگرفته چون نظام در برابر فساد آنها کوتاه نمی آید.

به گزارش ۸دی، سردار نقدی در مراسم یادواره سردار شهید مهدی زین الدین در قم گفت: عده ای می خواهند نظام و دستگاه قضا را محکوم کنند و بگویند که فساد همه جای کشور را فرا گرفته است، چون نظام در برابر فساد آنان کوتاه نمی آید؛ در این شرایط شرمندگی برای کسانی است که در زمان مسئولیت خود تخلف کرده اند، نه دستگاه قضایی و نظام اسلامی.

به گزارش ایرنا، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران افزود: بررسی پرونده های فساد در سطح و بخش های مختلف برای نظام افتخار است و جوهر بقای نظام در مبارزه با فساد قرار دارد.

وی ادامه داد: نظام اسلامی مانند رژیم پهلوی نیست که همه ارکان آن فاسد بودند اما یک پرونده از فساد آنان در دادگاه تشکیل نشد؛ در این نظام مسئولان بسیاری هستند که زندگی پاکی دارند و در مقابل افرادی هم هستند که تخلف می کنند که باید با آنان برخورد شود.

به گزارش فرارو، به نظر می‌رسد سخنان سردار نقدی به بست نشینی و جنجال این روزهای احمدی نژاد و یارانش در حرم عبدالعظیم اشاره دارد.
کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه