تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۶-۲:۵۱ ب.ظ
کد خبر : 239153
نسخه چاپی نسخه چاپی

سمت جدید پسر ایت الله هاشمی و محمدرضا عارف

در جلسه امروز شورای امید متشکل از اعضای مجمع نمایتدگان تهران و اعضای شورای شهر پایتخت، کلیات اساسنامه این شورا به تصویب مجمع عمومی متشکل از نمایندگان تهران، اعضای شورای شهر پایتخت، شهردار تهران و استاندار تهران رسید.

به گزارش ۸دی، ایلنا نوشت، محمدرضا عارف بعنوان تنها نامزد ریاست شورای امید و محسن هاشمی بعنوان تنها کاندیدای نایب رییسی این شورا، اعلام و به اتفاق آرا برگزیده شدند.
به گزارش روزپلاس، در جلسه امروز شورای امید متشکل از اعضای مجمع نمایتدگان تهران و اعضای شورای شهر پایتخت، کلیات اساسنامه این شورا به تصویب مجمع عمومی متشکل از نمایندگان تهران، اعضای شورای شهر پایتخت، شهردار تهران و استاندار تهران رسید.
در ادامه به پیشنهاد اعضا، محمدرضا عارف بعنوان تنها نامزد ریاست شورای امید و محسن هاشمی بعنوان تنها کاندیدای نایب رییسی این شورا، اعلام و به اتفاق آرا برگزیده شدند.
لازم به ذکر است، نشست مجمع عمومی شورای ۵۱ نفره امید تهران امروز به ریاست محمدرضا عارف رییس مجمع نمایندگان تهران و با حضور جمعی از نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر پایتخت و همچنین استاندار تهران، در محل کمیسبون تلفیق مجلس، آغاز شد.
کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه