تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۲-۱۱:۴۶ ق.ظ
کد خبر : 23304
نسخه چاپی نسخه چاپی
ذوق‌زدگی رسانه‌های خارجی از تیپ برخی بازیگران در جشنواره فجر

هنرمند نماهایی که آب به آسیاب دشمن ریختند+ تصاویر

عکس های بازیگران با تیپ های خارج از عرف و چهارچوب جامعه به سرعت در فضای رسانه‌ها منعکس شد که در پی آن اعتراضاتی نسبت به آنها و مسئولان برگزاری این جشنواره صورت گرفت.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از دانا، جشنواره فیلم فجر امسال با حاشیه های فراوانی همراه بود که یکی از جالب توجه ترین این حاشیه ها، لباس های خارج از عرف و ظاهر نسبتاً عجیب بازیگران برای حضور در این جشنواره بود.

عکس های بازیگران با تیپ های خارج از عرف و چهارچوب جامعه به سرعت در فضای رسانه‌ها منعکس شد که در پی آن اعتراضاتی نسبت به آنها و مسئولان برگزاری این جشنواره صورت گرفت.

آنچه مهم است رسانه های بیگانه و معاند نظام با علم کردن اعتراضات نسبت به این افراد از آزادی این بازیگران برای انتخاب پوشش خود دفاع کرده اند. 

این رسانه ها با انتشار یک گزارش تصویری از حجاب و آرایش بازیگران جشنواره فیلم فجر مدعی شدند که این بازیگران در روزهای گذشته مورد خشم سایت ها و افراد افراطی در کشور قرار گرفته اند.

این سایت در ادامه به دفاع از وضعیت حجاب ناهنجار برخی از بازیگران پرداخته است و از آنها حمایت کرده است و با ذوق زدگی زیادی گزارش های تصویری متعددی از آنها تهیه کرده است.

سالها پیش امام خمینی در بخشی از وصیّت نامه امام(ره) که می فرمایند:”هرگاه دیدید دشمنان از شما تعریف کردند معلوم می‌شود عیبی در کار است و هر گاه دیدید که دشمن از کار شما ناراحت و عصبانی است بدانید درست عمل کرده اید.”(صحیفه نور،ج۱۷،ص۲۵۰).

این صحبت امام خمینی را اگر ملاک سنجش گفتار این سایت ها بدانیم متوجه می شویم که علت عصبانیت از دست منتقدان وضعیت پوشش بازیگران در جشنواره و همچنین خوشحالی از عملکرد این دسته از بازیگران چیست؟

 b14ab9dc-b8ef-4483-b7a0-384aa58f5c3c

www.Campec.Ir-Jashnvare-Fajr-187

95eb19cc-b8da-4b78-a07a-4993796a3340

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه