تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۲-۱۱:۳۶ ق.ظ
کد خبر : 2290
نسخه چاپی نسخه چاپی
در جاده رشت به رودبار اتفاق افتاد؛

خودرویی با سرعت ۱۸۰ کیلومتربرساعت توسط پلیس راه گیلان توقیف شد

خودروی سواری زانتیا که با سرعت سرسام¬آور ۱۸۰ کیلومتر در ساعت در جاده رشت -رودبار در حال تردد بود، توسط پلیس راه گیلان متوقف شد.

 به گزارش ۸دی نیوز، سرهنگ مهیار رستگار رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: حوالی ساعت ۱۷۰۰ روز گذشته در حالی دوربین کنترل سرعت تیم گشت پلیس راه گیلان در جاده رودبار به رشت سرعت ۱۸۰ کیلومتری را برای یک دستگاه خودروی سواری زانتیا ثبت نمود که راننده  خودرو با بی اعتنایی به دستور ایست پلیس  با بیشتر نمودن سرعت اقدام به فرار می نمود.

سرهنگ رستگار افزود: مراتب به سایر تیم­های گشت جهت جلوگیری از بروز حادثه برای سایر خودروها به علت حرکات مخاطره آمیز راننده زانتیا منعکس شد .

وی بیان داشت:  سر انجام راننده این خودرو هنگامی که قصد فرار از دست فرمانده پاسگاه پلیس راه رشت-قزوین را داشت نتوانست بر تجربه و عملیات مناسب ترافیکی پلیس چیره شود و در نتیجه خودرویش توقیف شد .

وی خاطرنشان کرد: پس از متوقف نمودن خودرو و استعلام سوابق خودرو از سامانه تخلفات پلیس راهور مشخص شد که راننده دارای تخلفات متعدد رانندگی بوده و در نتیجه برابر مقررات ضمن اعمال قانون تخلفات ارتکابی وسیله نقلیه  وی نیز به مدت ۷۲ ساعت توقیف شد.

فرمانده پلیس راه گیلان درپایان از تمامی رانندگان خواست، با رعایت مقررات و احترام به حقوق سایر شهروندان سلامت خود و افراد دیگر جامعه را تأمین و تضمین نمایند.

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه