بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶-۱۰:۱۸ ق.ظ
کد خبر : 225024
نسخه چاپی نسخه چاپی

کارت ویزیت چیست؟

رپورتاژ آگهیی

اگر بخواهیم خیلی سریع و بصورت خلاصه کارت ویزیت را برای شما معرفی کنیم باید بگوییم کارت ویزیت به عنوان یکی از بهترین گزینه های می باشد که می تواند گویای کار و حرفه ی شما باشد.

اگر بخواهیم خیلی سریع و بصورت خلاصه کارت ویزیت را برای شما معرفی کنیم باید بگوییم کارت ویزیت به عنوان یکی از بهترین گزینه های می باشد که می تواند گویای کار و حرفه ی شما باشد.

شما به وسیله یک کارت ویزیت می توانید دیگران را با خودتان آشنا کنید و سپس راه های برای تماس خود به آنها معرفی نمایید.  در واقع این موضوع به عنوان اصلی ترین وظیفه یک کارت ویزیت شناخته می شود. به صورت مستقیم برای بازاریابی یا تبلیغات از کارت ویزیت استفاده نمی شود بلکه این رابطه تقریبا غیر مستقیم خواهد بود.

دقت داشته باشید اگر از بهترین کارت ویزیت و جذاب ترین آنها استفاده کنید می توان تاثیر بسیاری در مشتری ایجاد نمایید زیرا اولین گزینه ی که موجب تعامل بین فروشنده و مشتری می شود ارائه کارت ویزیت می باشد.

 

امروزه کارت ویزیت های با انواع جنس های مختلف و سایزهای متفاوتی عرضه می شود که مشتریان با توجه به شغلی که دارند می توانند از آنها استفاده کنند . البته موضوع بسیار مهمی که هرگز توصیه می شود آن را فراموش نکنید طرح کارت ویزیت است ؛ سعی کنید برای اینکار از طراح حرفه ی کمک بگیرید تا بتوانید تاثیر گذاری کارت ویزیتتان را به حداکثر برسانید.

در گذشته بدین صورت بود که اشراف زاده و شاهزادگان برای اینکه با شخصیت های مهم دیدار کنند ابتدا یک پوستین یا کاغذ را به شخص ملاقات شونده ارسال می کردند تا بتوانند به وسیله آن خودشان را به او معرفی نمایند بدین ترتیب می توانید به اهمیت داشتن کارت ویزیت از گذشته تا کنون پی ببرید .

 

منبع: ChapAgha.com

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه