بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۶-۱:۵۲ ب.ظ
کد خبر : 224652
نسخه چاپی نسخه چاپی

پیشنهاد شرم آور شیطان پارس آباد به پدر آتنا

در حالی که خانواده آتنا پس از چهل روز در غم دلبند خود همچنان می سوزند و چشمان خواهر کوچک تر او در غم آتنا اشک باران است قاتل آتنا برای فرار از محاکمه پیشنهاد عجیبی را در بازپرسی مطرح کرد.

به گزارش ۸دی، در حالی که خانواده آتنا پس از چهل روز در غم دلبند خود همچنان می سوزند و چشمان خواهر کوچک تر او در غم آتنا اشک باران است قاتل آتنا برای فرار از محاکمه پیشنهاد عجیبی را در بازپرسی مطرح کرد.
بعداز ظهر ۲۸ خردادماه، دختر هفت ساله ای به نام آتنا در پارس آباد اردبیل به طرز عجیبی گم شد.

خلاصه ای از ماجرای آتنا

پس از پنج روز رنگرز محل به عنوان مظنون بازداشت شد. پس از چند روز جسد آتنا در یک بشکه آبی رنگ در پارکینگ خانه رنگرز پیدا شد و رنگرز پرده از جنایت Crime هولناکی برداشت.

اسماعیل رنگرز، شیطان Evil پارس آباد به ربودن آتنا اصلانی اعتراف کرد، نیت پلید او از از ربودن آتنا آزار و اذیت وی بوده است، این موضوع در گزارش اولیه پزشکی قانونی نیز به اثبات رسید.

این قاتل The Murderer شیطان صفت پس از ربودن آتنا اصلانی او را در رنگرزی خود خفه کرد و سپس به پارکینگ خانه خود در بشکه ای که پر از سرکه بود انتقال داد.

جنایت شیطان پارس آباد موجی از واکنش ها را در سطح فضای مجازی و پارس آباد در پی داشت. هنوز ماجرای قتل Murder هولناک آتنا به پایان نرسیده بود که قاتل آتنا به دومین قتل خود که چند سال قبل در نزدیکی روستای مجیدآباد رخ داد اعتراف کرد و در مقابل چند قتل دیگر قرار گرفت، این گونه خون آتنا راز جنایات دیگر اسماعیل رنگرز را فاش کرد و شیطان پارس آباد لقب قاتل سریالی را گرفت.

اکنون کیفرخواست شیطان پارس آباد صادر شد و انتظارها برای برگزاری جلسه دادگاه در شعبه یکم دادگاه کیفری اردبیل به ریاست قاضی Judge حسینیان در جریان است. علت طول کشیدن برگزاری جلسه محاکمه شیطان پارس آباد بررسی های مربوط به پزشکی قانونی اعلام شده است

چهل روز از نبود آتنا گذشت

امروز همزمان با مراسم چهلم آتنا اصلانی است. بهنام، پدر آتنا اصلانی از اوضاع خانواده خود دراین مدت به خبرنگار رکنا گفت: متاسفانه شایعات زیادی در مورد من شکل گرفته است و گفته می شود که من از دولت پول دریافت کرده ام، این در حالی است که تاکنون من هیچ پولی از هیچ نهادی دریافت نکرده ام و تنها خواسته من این است که قاتل دخترم به سزای اعمال خود برسد.

وی در خصوص اینکه تاکنون با خانواده قاتل برخوردی داشته است یا خیر بیان کرد: هیچ فردی از خانواده قاتل تاکنون با ما صحبتی نداشته است.

خانه ای که با رفتن آتنا ویرانه شد

پدر آتنا ادامه داد: پس از آتنا دیگر نمی توانیم در خانه خود باشیم و خاطرات او در آن خانه ما را عذاب می دهد، به همین دلیل به خانه مادرزن خود رفته ایم.

وی در مورد وضعیت خواهر چهار ساله آتنا نیز بیان کرد: آسنا همیشه گریه می کند و سراغ خواهر خود را می گیرد، ما به او گفته ایم که آتنا برای درس خواندن به تهران رفته است، او نیز می خواهد به تهران برود و همچنان مرگ آتنا را باور نکرده است.

پدر آتنا در مورد مادر آتنا گفت: او همواره گریه می کند و هر روز روانپزشک به او سر می زند و همچنان حال روحی مساعدی ندارد.

شکایت از تتلو ثبت شد

پس از قتل هولناک آتنا اصلانی چهره های هنری کشور به این واقعه تلخ واکنش نشان دادند، دراین میان واکنش امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو، خواننده رپ کشور با واکنش مردم مواجه شد.

تتلو در پست اینستاگرامی خود ادعا کرده بود که علت قتل آتنا بی حجابی وی بوده است.

امین جباری، نماینده حقوقی خانواده آتنا اصلانی در مورد وضعیت شکایت از این خواننده گفت: چهار روز پیش شکایت از تتلو در دادگستری ثبت شد و به ما گفته شد که تا دو هفته آینده نتیجه اعلام خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: تتلو پس از شکایت، آن پست را از اینستاگرام Instagram خود حذف کرد و با درخواست ما آن پست توسط پلیس Police فتا بازیابی شد و پس از ضمیمه پرونده، برای دادستان تهران فرستاده شد.

ماجرای پیشنهاد میلیونی شیطان پارس آباد به پدر آتنا

بنابراین گزارش شیطان پارس آباد در جلسات بازپرسی پرونده ادعا کرده است که حاضر است تمامی اموال خود را به پدر آتنا به شرط بخشش وی انتقال دهد که این ماجرا با واکنش قاطع پدر آتنا مواجه شده است.

ماجرای استعفای وکیل پرونده آتنا اصلانی

به گفته حسینیان وکیل پرونده آتنا جلسه محاکمه رنگرز به زودی برگزار خواهد شد و بخاطر اینکه شائبه ای در روند پرونده شکل نگیرد به احتمال قوی در روزهای آینده از وکالت این پرونده استعفا خواهد داد.

وکیل پرونده آتنا اصلانی در خصوص علت استعفای خود نیز اذعان کرد: از آن جایی که پرونده در شعبه یکم دادگاه کیفری استان اردبیل و به ریاست قاضی حسینیان که از بستگان دور من است برگزار می شود، به همین دلیل از وکالت این پرونده استعفا می دهم تا شائبه ای شکل نگیرد.

حسینیان در ادامه گفت: دادستان اردبیل و مقامات قضائی اردبیل به شدت پیگیر این پرونده هستند و هر روز در خصوص این پرونده خبر می گیرند.

امین جباری، نماینده حقوقی خانواده آتنا اصلانی در پایان سخنان خود از تلاش های میثم حیدری و سایر اعضای گروه حوادث Accidents و جنایی پایگاه خبری رکنا در پرونده آتنا اصلانی قدردانی کرد و گفت: از تلاش های رسانه رکنا که از ابتدا دلسوزانه در این پرونده حضور داشتند و روند آن را اطلاع رسانی می کردند کمال تشکر را دارم.

اکنون خواسته تمامی مردم محاکمه قاتل دختر ایران، آتنا اصلانی است و این انتظار با محاکمه شیطان پارس آباد به سر خواهد رسید.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه