بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۲-۱:۰۰ ب.ظ
کد خبر : 22089
نسخه چاپی نسخه چاپی
دست نوشته های دانشجویی در بروزرسانی خود نوشت:

ایرانی را از تحریم و تهدید و ایثار نه گریز است و نه کتمان

دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغاز احیای اسلام و اعتباربخشی دوباره به هویت اسلامی ایرانی بود که گل واژه های ایثار، شهادت و مطیع ولایت بودن را به ارمغان آورد.

به گزارش سرویس وبلاگستان ۸دی، دست نوشته های دانشجویی در بروزرسانی خود نوشت:

دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغاز احیای اسلام و اعتباربخشی دوباره به هویت اسلامی ایرانی بود که گل واژه های ایمان، رشادت، بصیرت، وحدت، استقامت، ایثار، شهادت و مطیع ولایت بودن را به ارمغان آورد.

خمینی کبیر، یگانه دوران و بزرگ مردی که خلیل وار بت های جهل و طاغوت را درهم شکست امت مسلمان را از خواب غفلت رهایی بخشید و با دم مسیحایی خویش و یاری ملت وارسته ایران، حماسه ای را رقم زد به وسعت انقلاب اسلامی ایران.

انقلابی که طنین شعارهای متعالی اش پا را فراتر از مرزهای جغرافیایی این مرزو بوم نهاد و طولی نکشید که آزادگان عالم را مفتون خویش ساخت.

انقلاب اسلامی تجلی مطالبه و خواست اساسی مردم در نفی استبداد و هرگونه خودکامگی با هر نام و نشان بود. انقلاب اسلامی چراغ پرفروغی در شبستان زندگی ملتی برافروخت که از عقب‌ماندگی رنج می‌کشید و خواستار پیشرفت و ترقی در همه‌ عرصه‌های اقتصادی، علمی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بود.

و امروز ماوارثان زمانه ای هستیم که پیشینیان ما،آرزوی زیستن در چنین جامعه ای را داشتند. در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ایران، سرفرازتر از همیشه در اوج قله اقتدار و استقلال ایستاده است و به دنیا ثابت کرده که ایرانی را از تحریم و تهدید و ایثار نه گریز است و نه کتمان. می ایستد و با تکیه بر آیین و مکتبش نه ذره ای از شرع مقدسش پای می نشیند ونه از منافع سرزمینش.

و در یوم الله ۲۲ بهمن که روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است،حمایت همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گوش ملت های مستضعف ومستکبرین جهان می رسانیم تا مستضعفین را به حرکت و مستکبرین را به لرزه اندازیم.

چرا که چونان همیشه پیروز نبرد حق و باطل، بنابه وعده راستین خداوند، حق خواهد بود.

IRAN-power

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه