تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۲-۲:۲۱ ب.ظ
کد خبر : 17378
نسخه چاپی نسخه چاپی
مسئول سازمان بسیج کارمندان گیلان:

بسیج کارمندان در ادارات بهترین مرکز برای پرورش نیروهای متعهد و متخصص و تربیت نیروهای همطراز انقلاب و نظام

جلسه هم اندیشی مدیران و اعضای شورای پایگاه اداره کل خدمات درمانی با حضور مدیر کل و معاونین و مسئول سازمان بسیج کارمندان گیلان در سازمان تامین اجتماعی گیلان برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی مدیران و اعضای شورای پایگاه اداره کل خدمات درمانی با حضور مدیر کل و معاونین و مسئول سازمان بسیج کارمندان گیلان در سازمان تامین اجتماعی گیلان برگزار گردید .
در این نشست حق پرست مدیر کل این سازمان ضمن برشمردن اهداف سازمان در حوزه ارائه خدمات بیمه بازنشستگی و خدمات درمانی افزود: تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین دستگاه دولتی با حجم وسیعی از قشرهای مختلف مردم در ارتباط و تعامل می باشد .

حق پرست در ادامه گفت: با  تفکربسیجی میشود دستاوردهای زیادی برای نظام ایجاد کرد. همپنین در این نشست حسن حبیبی مسئول سازمان بسیج کارمندان با بر شمردن نقش و رسالت بسیج در دهه های مختلف بویژه در ایام سخت دفاع مقدس ،آن را  یک نقش کلیدی و طلایی دانست.

وی افزود: بسیج به عنوان تنها نهادیست که بدون انحراف در مسیر انقلاب و رهنمود های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری در دفاع از ارزشها و دستاورد ها و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش آفرینی نموده است .

در ادامه این جلسه حبیبی گفت: بسیج کارمندان در ادارات بهترین مرکز برای پرورش نیروهای متعهد و متخصص و تربیت نیروهای همطراز انقلاب  و نظام می باشد. کار عمده کارمندان دستگاه ها خدمت به مردم می باشد که این عمل در آموزه های دینی و ائمه معصومین بسیارتاکید شده و در ادامه این مدرس دانشگاه افزودند دستاوردهای عظیم این نظام از جمله سلولهای بنیادین و انرژی هسته ای و پیشرفت های در حوزه هوا فضا قطعا با تفکر بسیجی حاکم شده است .
در ادامه از زحمات برادر حسین نژاد فرمانده سابق پایگاه اداره کل تامین اجتماعی تقدیر شد و برادر دهقان به عنوان فرمانده جدید پایگاه این سازمان معرفی شد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه