تاریخ انتشار : ۱ دی ۱۳۹۲-۱۰:۱۳ ق.ظ
کد خبر : 15250
نسخه چاپی نسخه چاپی
با حضور مديران استاندار؛

برگزاری مجمع سالانه مدیران کنترل کیفیت گیلان

مجمع سالیانه انجمن مدیران کنترل کیفیت استان با حضور مدیران کنترل کیفیت تایید صلاحیت شده واحدهای تولیدی در محل آمفی تاتر اداره کل استاندارد استان گیلان برگزار شد.

به گزارش ۸دی نیوز، مجمع سالیانه انجمن مدیران کنترل کیفیت استان با حضور مدیران کنترل کیفیت تایید صلاحیت شده واحدهای تولیدی در محل آمفی تاتر اداره کل استاندارد استان گیلان برگزار شد.

در ابتدا رئیس انجمن مدیران کنترل کیفیت استان گیلان با تشکر از پشتیبانی اداره کل استاندارد استان از فعالیتهای انجمن از طریق واگذاری تعدادی از امور مربوط به مسئولین کنترل کیفیت و در اختیار قرار دادن مکانی برای استقرار انجمن ، خلاصه ای از گزارش  فعالیتهای یک ساله انجمن را ارائه کرد.IMG_3905

سپس مدیر کل استاندارد گیلان طی سخنانی استاندارد را خانه انجمن مدیران کنترل کیفیت دانست و از افزایش تعداد اعضا به بیش از ۴۰۰ نفر اظهار رضایت کرد. یوسفی افزود از مدیران کنترل کیفیت میخواهم پس از حضور در چنین جلسات و دوره هایی ، از آنها ارزیابی برای خود داشته باشند تا حضور آنها مثمر ثمر باشد. وی با بیان اینکه سازمان استاندارد به مدیران کنترل کیفیت و عملکرد آنها باور و اعتماد دارد از آنها خواست در تدوین استانداردهای ملی مشارکت نمایند.

یوسفی در انتها افزود با رایزنی هایی که با نمایندگان مجلس خواهیم داشت تلاش خواهیم کرد انجمن جلسه ای با مجمع نمایندگان استان داشته باشد .

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه