تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۲-۱:۰۵ ب.ظ
کد خبر : 14170
نسخه چاپی نسخه چاپی
سردار مهماندار:

کاهش ۴۰ درصدی تصادفات در جاده های گیلان

سردار مهماندار درکارگروه عالی ایمنی ترافیک جادهای استان گیلان گفت: با تلاش شبانه روزی همه دست اندر کاران ترافیک ما شاهد کاهش ۴۰ درصدی تصادفات در جاده های گیلان هستیم .

به گزارش ۸دی نیوز، کار گروه عالی ایمنی ترافیک جادهای استان گیلان با حضور سردار مهماندار رییس پلیس راه ناجا در استان گیلان برگزار شد.

سردار مهماندار در این کارگروه با اشاره به این که رسیدن به هدف های بزرگ، همت و تلاش مضاعف را می طلبد گفت: با انجام اقدامات علمی می توانیم به هدف مدنظر مان که همان کاهش مرگ و میر در اثر تصادف در جاده هاست برسیم.

رییس پلیس راه ناجا بیشتر آسیب پذیری در بحث تصادفات جادها در استان را دو قشر موتور سوار و عابران پیاده دانسته و افزود: با آموزش مردم و آگاه سازی و مشارکت بیشتر آنها و استفاده از علم روز در رسیدن هدف مان که همانا سفر امن با احترام به قانون است، موفقتر خواهیم بود.

وی به شرایط تراکم جمعیتی استان و حجم بالای مسافر آن اشاره و تصریح کرد : با تلاش شبانه روزی همه دست اندر کاران ترافیک استان با توجه به شرایط ویژه استان گیلان، شاهد کاهش کشته از ۱۰۰۰ نفر در سال های گذشته به ۶۰۰ نفر و کاهش ۴۰ درصدی حوادث و تلفات در رانندگی در استان گیلان هستیم .

مهماندار به برنامه ریزی های صورت گرفته با توجه به شرایط ویژه استان اشاره و بیان کرد: ما گیلان را به عنوان پایلوت برای کار علمی و دانشگاهی برای بررسی راههای کاهش تلفات جاده ای انتخاب کردیم تا بتوانیم با این رویکرد به نتایج عالی برسیم .

سردار مهماندار در پایان بر تعامل بیشتر با دانشگاه و مراکز علمی تاکید کرد و گفت: با توجه به این که دیگر کارهای سنتی جواب نمی دهد باید از علم روز دنیا بهر بگیریم تا بتوانیم به نتایجی که در برنامه ریزی هایمان ترسیم کرده ایم برسیم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه