بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۲-۹:۵۴ ق.ظ
کد خبر : 12800
نسخه چاپی نسخه چاپی
با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت

اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای برگزاری مناظره بین روحانی و احمدی‌نژاد

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با صدور بیانیه‌ای برای برگزاری مناظره بین روحانی و احمدی‌نژاد اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با صدور بیانیه‌ای برای برگزاری مناظره بین روحانی و احمدی نژاد اعلام آمادگی کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

پیرو اعلام آمادگی رئیس سازمان بسیج دانشجویی محمد ودودحیدری مبنی بر آمادگی این تشکل برای میزبانی مناظره بین رئیس جمهور فعلی و قبلی، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران آمادگی خود را برای میزبانی مناظره بین رؤسای جمهور سابق و فعلی، محمود احمدی نژاد و حسن روحانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام می‌دارد.

سرانجام با روی کار آمدن دولت یازدهم که با نام دولت راستگویان آغاز به فعالیت کرده رئیس جمهور پس از صد روز، گزارش مفصل خود را از کارهای صورت گرفته در طی حدود ۳ ماه ارائه کردند.

از آنجا که ملت شریف ایران از رئیس جمهور انتظار داشتند تدابیر و اقدامات دولت تدبیر و امید را برای حل مشکلات و معضلات کشور بیان کنند اما برخلاف انتظار، رئیس جمهور  بیش از نیمی از زمان سخنرانی و مصاحبه خود را به نقد دولت گذشته پرداختند و در کمال تعجب اقدامات موثر و مثبت دولت گذشته از جمله مسکن مهرو سفرهای استانی که روحانی در تبلیغات انتخاباتی، خود را متعهد به ادامه این کارهای مثبت می‌دانست زیر سوال برد و آنها را نیز به بهانه تورم زا بودن و به نام تدبیر به تعطیلی کشاندند.

اقدامات فوق از آنجا که مورد انتقاد دولت مردان گذشته نیز قرار گرفت و جو نااعتمادی و شبهه را در جامعه شعله ور ساخت مورد تکذیب و تائید مخالفان و موافقان قرار گرفت. لذا سخنان رئیس جمهور نه تنها به تنویر افکار عمومی کمکی نکرد بلکه دلسوزان و مردم عزیز ایران اسلامی را دچار تشویش اذهان کرد.

سخنان ریاست جمهور و زیر سوال بردن دولت قبل در حالی صورت گرفت که هیچ راه حل جایگزین برای حل معضلات کشور از سوی ایشان پیشنهاد نشد و به عبارتی کل تدابیر دولت تدبیر و امید، در به تعطیلی کشاندن طرح‌های مثبت دولت قبل از جمله مسکن مهر، سفرهای استانی و همچنین توزیع شیر رایگان در مدارس خلاصه شد.

ملت عزیز ایران اسلامی از رئیس جمهور منتخب انتظار دارد که علاوه بر دوری و احتذار از نقاط ضعف دولت قبل آنها را به نقاط مثبت تبدیل کرده و نقاط مثبت گذشته را نیز با اعمال و گفتار خود تقویت کند.

از سویی در سه ماه گذشته شاکله دولت راستگویان در وزیر پر تلاش امور خارجه و این وزارتخانه خلاصه شده است؛ نظر به اینکه با استحکام ساخت درونی نظام است که مشکلات حل خواهد شد و باید تلاش بر تولید داخل باشد، حال این سؤال در اذهان تداعی می شود که آیا وزارتخانه‌های دیگر نیز همچون وزارت خارجه فعالیت می‌کنند یا بار مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور نیز بر وزارت امور خارجه محول شده است؟ آیا مشکلات کشور در مسائل گوناگون اقتصادی، سیاسی و اجتماعی تابعی از اقدامات و مواضع سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است؟

پیرو اعلام آمادگی رئیس سازمان بسیج دانشجویی مبنی بر آمادگی این تشکل برای میزبانی مناظره بین رئیس جمهور فعلی و قبلی، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران آمادگی خود را برای مناظره بین رؤسای جمهور سابق و فعلی، محمود احمدی نژاد و حسن روحانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران و برای تحقق آیه شریفه ” الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِکَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ” اعلام می‌دارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه