تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۲-۱۰:۰۵ ق.ظ
کد خبر : 1053
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوچکی نژاد نماینده رشت درمجلس

دخالت آمریکا در لیبی و منطقه او را گستاخ‌تر کرده است / آمریکا نمی‌تواند فرمول لیبی را علیه سوریه استفاده کند

وی با تصریح بر اینکه دخالت آمریکا در لیبی و منطقه او را گستاخ‌تر کرده است، افزود: آمریکا تصور می‌کند می‌تواند از همان فرمول علیه سوریه استفاده کند و باید بداند که کشورهای منطقه حضور آمریکا را نمی‌پذیرند.

به گزارش ۸دی نیوز جبار کوچکی‌نژاد امروز در گفت‌وگو  با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حوادث منطقه به ویژه در سوریه اظهار کرد: مدت دو سال است که سوریه گرفتار جنگ داخلی شده و گاهی از درون و بیرون با هم درگیر می‌شوند.

وی، با بیان اینکه افرادی در داخل سوریه به تجهیزات و ادوات نظامی مجهز شدند، تصریح کرد: این افراد مردم بی‌گناه را قتل‌عام می‌کنند و به همین دلیل حکومت سوریه برای دفاع از ملت خود وارد میدان شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس، استفاده از سلاح‌های شیمیایی علیه سوریه را یک تهدید پوچ خواند و گفت: کشورهایی سوریه را تهدید می‌کنند که خود جزو استفاده کنندگان از سلاح‌های شیمیایی هستند.

وی با تصریح بر اینکه دخالت آمریکا در لیبی و منطقه او را گستاخ‌تر کرده است، افزود: آمریکا تصور می‌کند می‌تواند از همان فرمول علیه سوریه استفاده کند و باید بداند که کشورهای منطقه حضور آمریکا را نمی‌پذیرند.

کوچکی‌نژاد اضافه کرد: حمله آمریکا در سوریه آتش در منطقه ایجاد می‌کند که دامنگیر است.

وی با اشاره به وحشت آمریکایی‌ها از حمله به سوریه خاطرنشان کرد: آمریکا در هراس است که با حمله به سوریه به جای نابودی این کشور، رژیم صهیونیستی را از بین ببرد.

نماینده مردم رشت در مجلس به سخنان بشار اسد اشاره کرد و متذکر شد: بشار اسد اعلام کرد که تاکنون با یک دشمن داخلی می‌جنگیدیم و اکنون پس از سال‌ها دشمن اصلی با پای خود به دام می‌افتد.

وی حمله آمریکا علیه سوریه را موجب شکست قطعی این کشور و رژیم صهیونیستی دانست و یادآور شد: در صورت هر گونه حمله نظامی آمریکا علیه سوریه کشورهای منطقه از جمله ایران فرماندهی جنگ را به دست می‌گیرند.

کوچکی‌نژاد درباره مواضع ایران در سوریه خاطرنشان کرد: به طور یقین ایران در حمله نظامی آمریکا در کنار ملت سوریه است و از آنها دفاع می‌کند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه