تاریخ انتشار : ۶ شهریور ۱۳۹۲-۱۱:۲۷ ق.ظ
کد خبر : 552
نسخه چاپی نسخه چاپی
با حضور مسئولان انتظامی گیلان؛

مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی فومن+ تصاویر

در این مراسم که با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان همراه بود، حجت الاسلام شکری با تقدیر از حجت الاسلام مهدی کشتکار در سمت رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی فومن برای وی در سمت جدید آرزوی توفیق و به موجب حکمی حجت الاسلام سید جواد رضایی را به ریاست این عقیدتی سیاسی منصوب کرد.

به گزارش ۸دی، حجت الاسلام هادی شکری رئیس عقیدتی سیاسی پلیس گیلان در جمع کارکنان انتظامی شهرستان فومن به ایراد سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام شکری در مراسم تودیع و معارفه روسای عقیدتی سیاسی پلیس شهرستان نیروی انتظامی را برگزیده و خدمتگزار مردم معرفی کرد.

وی گفت: همان گونه که خدمتگزار برای اهل خانه و اعضای خانواده احترام قائل است، پلیس نیز برای مردم احترام قائل بوده و با تأمین امنیت به مردم خدمت می کند.

وی با اشاره به اینکه برای خدمت به مردم توصیه ها و تعابیر بسیاری شده است، افزود: آنچه در کلام و کردار معصومین (ع) است از سوی خدا وضع شده است و معیارها و شاخص هایی که معصومین (ع) می فرمایند از جانب خداوند است. 

حجت الاسلام شکری رضای خداوند را در خدمت به مردم دانسته و خاطر نشان کرد: اگر خدمت ما رضای خداوند را به دنبال نداشته باشد، ارزشی ندارد.

وی با اعلام اینکه در خدمت به مردم رعایت ادب شرط است، بیان داشت: در اجرای قانون، توقیف، دستگیری و جریمه کلام وزین و مؤدبانه شأن پلیس را بالا برده و وجهه مثبتی از نیروی انتظامی نزد عموم به نمایش می گذارد.

حجت الاسلام شکری قدرت پلیس را برگرفته از مردم دانسته و قدرت نمایی را در مقابل ولی نعمت بی معنا دانست.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس گیلان با تأکید بر اینکه نباید مردم را آزرده خاطر ساخت و این امر ناخشنودی خداوند را به دنبال دارد، گفت: کسی که با مردم بد اخلاق است لیاقت خدمت در نیروی انتظامی را ندارد.

وی با توصیه به سبقت گرفتن در امر خیر گفت: ما به عنوان سربازان امام زمان (عج) باید در کار خیر از هم سبقت گرفته و این را مد نظر داشته باشیم که سلام گفتن و روی خوش، امواج و پیام مثبتی برای مردم به دنبال دارد که ما دوستدار شما و خادم شما هستیم.

حجت الاسلام شکری خدمت صادقانه به مردم را صدقه ای جاری تعبیر کرد که در روزی که هیچ فریادرسی برای انسان نیست، به داد انسان می رسد.

گفتنی است، در این مراسم که با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان فومن همراه بود، حجت الاسلام شکری با تقدیر و تشکر از تلاش های حجت الاسلام مهدی کشتکار در سمت رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان فومن برای وی در سمت جدید آرزوی توفیق و به موجب حکمی حجت الاسلام سید جواد رضایی را به ریاست این عقیدتی سیاسی منصوب کرد.

todi o moarefe (1)

todi o moarefe (2)

todi o moarefe (3)

todi o moarefe (4)

todi o moarefe (5)

todi o moarefe (7)

todi o moarefe (6)

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه