تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷-۷:۰۱ ق.ظ
کد خبر : 320503
نسخه چاپی نسخه چاپی
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با 8دی:

بسته سیاست ارزی دولت به شکل مسکن عمل می کند

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بسته سیاست ارزی دولت جهت حل مشکلات اقتصادی فعلا به شکل مسکن عمل می کند و می تواند ابزار رفع مشکلات فعلی باشد.

اسدالله عباسی در گفت و گو با خبرنگار ۸دی درباره بسته سیاست ارزی دولت، اظهار کرد: دولت لازم است نسبت به شرایط روز تصمیمات منطقی و به موقعی را اتخاذ کند.

وی با بیان اینکه دولت هم به جهت برخی مشکلاتی که با آن مواجه ایم نیاز به کمک دارد و ما هم باید کمک کنیم، گفت: همه مدیران دولتی اراده ای مثمم داشته باشند تا آنچه تصمیم درحوزه اقتصادی  می گیرند مبنای درستی داشته باشد و این برنامه ها را قدم به قدم پیش ببرند.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: بسته سیاست ارزی دولت کار بسیار خوبی  از سوی دولت در جهت رفع مشکلات اقتصادی است و می تواند ابزار رفع مشکلات فعلی باشد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه بسته سیاست ارزی دولت جهت حل مشکلات اقتصادی فعلا به شکل مسکن عمل می کند، تصریح کرد: امیدوارم در آینده ثبات در بازار ارز و طلا و سایر کالاها را ببینیم و با تنظیم درست بازار از سوی دولت  اثر گذار باشد تا با کاهش قیمت ها مواجه شویم و دیگر شاهد نباشیم برخی ها به دلخواه با افزایش قیمت ها و واردات و قاچاق کالا در بدنه اقتصاد کشور اختلال ایجاد کنند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه