تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۳-۱۲:۰۴ ب.ظ
کد خبر : 28611
نسخه چاپی نسخه چاپی
با اقدام فرهنگي پليس و همراهي مردم؛

کاهش ۳۳ درصدی تصادفات در گیلان

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان در جمع بندی اقدامات تعطیلات نوروزی پلیس گفت : اقدام فرهنگی پلیس ؛همراهی مردم؛ کاهش ۳۳ درصدی تصادفات در گیلان به همراه داشته است.

 سرهنگ کامرانی صالح جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان  در گفتگو با ۸دی نیوز گفت:  تلاش مضاعف پلیس در ایام نورزی توانسته است امنیت مناسبی را برای مسافران در گیلان و همچنین مردم این استان فراهم آورد.

 سرهنگ کامرانی صالح ارائه خدمات صحیح به موقع پلیسی ، تعامل خوب سازمان های امدادی ، خدماتی و فرهنگی و مهمان نوازی خوب مردم را موثر در ورود مسافران به این استان دانست و بیان داشت : ورود ۵ میلیون ۳۷۸ هزار مسافر در گیلان حاکی از عظمت کار و تلاش صورت گرفته در این استان دارد.

  وی  با اعلام اینکه در ایام تعطیلات نوروزی با افزایش ۱۵ درصدی مسافر و ۸ درصدی ورد خودروی  مواجه بوده ایم گفت: برنامه ریزی و مدیریت خوب صورت گرفته و اقدامات فرهنگی  مناسب فرماندهی انتظامی استان گیلان و همچنین همراهی خوب مردم ،موجب کاهش ۳۳ درصدی تصادفات  در ایام نوروزی شده است .

  کامرانی صالح به مدیریت خوب پلیس راه برای کاهش تصادفاتات اشاره نموده و بیان داشت: حضور شبانه روزی پلیس راه در محوره های مواتصلاتی مبادی وردی و خروجی ، تست الکل و مواد مخدر از رانندگان مظنون ارائه توصییه های پلیس و همچنین اعمال به موقع قانون توانسته است سلامت و ضریب امنیت رانندگان و مسافران را ارتقاء دهد.

 وی دیگر اقدامات صورت گرفته در ایام نوروزی را نصب کانکس  های انتظامی  و مسافر خیز ، حضور واحد های گشتی پایده وموتور سوار  در نقاط پر تجمع اعلام کرد و بیان داشت : هر اقدامی که موجب ارائه خدمات به موقع بوده توسط پلیس این استان در ایام نوروز به مرحله اجرا در آمده است .

  سرهنگ کامرانی صالح در پایان به نام گذاری سال ۹۳  توسط مقام عظما ولایت نیز اشاره نمود و اظهار داشت : تامین امنیت مناسب برای فعالان اقتصادی و  بستر تامین امنیت برای رشد فرهنگی و مقابله قاطع با ورود کالای قاچاق  و محتکران و همچنین ناهنجاری فرهنگی از رئوس وظایف پلیس در سال ۹۳ خواهد بود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه