تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۲-۱:۱۰ ب.ظ
کد خبر : 17244
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس شورای اسلامی شهرک امامزاده ابرهیم (ع):

از مسئولین شهرستان انتظار بیشتری داشتیم/به رسانه ها گفتند ۳میلیون به امامزاده ابراهیم اختصاص داده اند اما یک میلیون بیشتر ندادند!

رئیس شورای اسلامی شهر امامزاده ابراهیم افزود: در شبکه باران گفته شد قرار است به مردم امامزاده ابراهیم (ع) ۳ میلیون تومان بلاعوض بدهند ولی ما در عمل شاهد بودیم که تنها یک ملیون تومان به دست ما رسید.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صبح شفت ایرج قربانی رئیس شورای اسلامی امامزاده ابراهیم(ع)  با گله مندی از مسئولین در خصوص رسیدگی به بازسازی آتش سوزی این منطقه به خبرنگار ما گفت: مردم شهرک امامزاده ابراهیم هنوز آوره این خانه و آن خانه هستند، واقعا رسم مردم داری اینگونه نیست که مسئولین شهرستان و استان در حال انجام کارند.
قربانی گفت :دز فصل تابستان ما دست نگه داشتیم که کسانی که زائر بودند بتوانند به راحتی هم زیارت کنند و هم به گشت گذار خود بپردازند الان که فصل سرما رسیده و به آن صورت مسافر نیست امید داشتیم که دستگاه ها وظایف خود را بدرستی انجام دهند ولی با عرض تاسف کسی به کسی نیست و آن چیزی که مشخص هست صدای ماست که به جای نمی رسد.
وی همچنین با گلایه از شایعه پراکنی مسئولین استانی گفت : اصلا نه پروانه ای صادره شده و نه هم وامی به مردم اختصاص یافته و هر چی می گویند در حد شعار و تبلیغات هست .

رئیس شورای اسلامی شهر امامزاده ابراهیم افزود: در شبکه باران گفته شد قرار است به مردم امامزاده ابراهیم (ع) ۳ میلیون تومان بلاعوض بدهند ولی ما در عمل شاهد بودیم که تنها یک ملیون تومان به دست ما رسید.
وی ادامه داد : ما بارها به فرمانداری مراجعه کردیم و از ایشان همین جا جا دار تقدیر و تشکر کنیم انصافا هرچیزی از دست شان بیرون می امده کوتاهی نکرده است اما از نماینده مردم جناب آقای عاشوری انتظار بیشتری داشتیم و داریم
وی همچنین ادامه داد همه دستگاه ها زیر مجوعه نماینده هستند وقتی نماینده نمی تواند زیر مجموعه خودش را کنترل کند وضعیت همین می شود که شده است.

من نماینده مردم  این روستا هستم و نهایت کار و دسترسی من به مسئولین این شهرستان است و هیچ قدرتی هم ندارم که بتوانم دستوری را صادر کنم تا الانم هرچی خواهش کردیم. انگار فایده ندارد باید از مراجع بالاتر این بررسی شود که حقیر نه دسترسی داریم و نه هم درست که ما شخصا حضور پیدا کنیم اصلا درست هست مگر هرکسی مشکل داشته باشد راه بیفتد سمت استانداری پس نماینده این مردم چکاره هست ایشان باید آقای استاندار و وزرا از وضعیت این مردم آگاه سازد.

قربانی افزود: از وقتی که به عنوان رئیس شورای اسلامی این شهرک انتخاب شدم هرگز نماینده مجلس را در این شهرک ندیدم که دنبال کار این مردم باشد و به اعتقاد بنده آقای عاشوری کوتاهی کرده است.

وی همچنین با بیان اینکه به مرور زمان تمام زحمت های کشیده شده دوباره نابود شده است گفت:الان زحمت هایی که مردمدر زمینه خاک برداری کشیده بودند از بین رفته زیرا دوباره زمین ها ریزش کرده و باید مجدد خاک برداری شود. آیا درست است مردم سوخته این شهرک چنین هزینه ای را دوباره پرداخت کنند؟؟؟

وی در پایان از فرماندار شفت تقدیر و تشکر کرد و گفت : آقای شفیعی ثابت در اتاقش همیشه برای ما باز است و همچنین لازم است از سپاه ناحیه شفت تشکر کنم که در تابستان با اجرای طرح تفرجگاهها شادی و نشاط را به مردم امامزاده ابراهیم هدیه دادند اما با انتقاد نهاد های مربوط به بازسازی خسارات آتش سوزی خواستار پیگیری جدی در این زمینه شد.

65588888

Capture6

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه