تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۲-۹:۰۷ ق.ظ
کد خبر : 8983
نسخه چاپی نسخه چاپی
بعد از گشت دو ماه؛

نجفی هم تمام معاونتها را درو کرد

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با گذشت ۲ ماه و اندی از حضورش در این سازمان تمام معاونان دولت قبل را تغییر داد، در آخرین تغییر رخ داده، منوچهر جهانیان، معاون گردشگری هم جابجا شده و برای تدریس گردشگری به دانشگاه برمی گردد.

به گزارش ۸دی نیوز، بلافاصله پس از انتصاب محمدعلی نجفی به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تغییرات در معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان، کلید خورد.

در حال حاضر که ۲ ماه و اندی از انتصاب نجفی می گذرد تنها معاونی که از دولت قبل، در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باقی مانده بود هم جابجا شد.

«منوچهر جهانیان»، معاون گردشگری دولت دهم بود که پس از گذشت تقریباً ۲ سال از فعالیت خود در این سازمان، قرار است دوباره به دانشگاه تهران برای تدریس گردشگری بازگردد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ظاهراً «رحمانی» از کارکنان وزارت امور خارجه را به عنوان معاون گردشگری خود منصوب کرده است.

نجفی پیش از این نیز «مهدی حجت»، «بهمن نامور مطلق»، «سعید شیرکوند»، «اسدالله درویش امیری» و «سمیع الله حسینی مکارم» را به ترتیب به عنوان معاونان «میراث فرهنگی»، «صنایع دستی»، «سرمایه گذاری»، «امور مجلس، حقوقی و امور استانها» و «توسعه مدیریت» منصوب کرده بود./ فارس

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه