تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۲-۱۱:۳۹ ق.ظ
کد خبر : 8929
نسخه چاپی نسخه چاپی
در جلسه شوراي اداری شهرستان رشت مطرح شد:

کوچکی نژاد:حذف خانوارهای با درآمد بالای ۲میلیون تومان از دریافت یارانه/ عظمتی: تجمع با شکوه عزاداران در میدان شهرداری رشت

کوچکی نژاد،نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان رشت از عزم دولت ومجلس برای حذف یارانه ی دهک های بالا خبر داد و افزود:خانوارهای با درآمد بالای ۲میلیون تومان از دریافت یارانه حذف می شوند.

 کوچکی نژاد،نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان رشت از عزم دولت ومجلس برای حذف یارانه ی دهک های بالا خبر داد و افزود:خانوارهای با درآمد بالای ۲میلیون تومان از دریافت یارانه حذف  می شوند.

وی اضافه کرد: این موضوع در هفته ی آتی در مجلس پیگیری می شود.

 shooraye-edari2
فرماندار رشت نیز در این جلسه،با بیان اینکه برنامه ریزی هایی انجام شده، تا تجمع متمرکز عزاداران در میدان شهرداری هرچه باشکوهتر برگزارشود،اظهارکرد: این مراسم سال گذشته بازتاب بسیار خوبی داشته است وباید امسال،باحضور همه ی عزداران به شکل بهتری برگزار شود.

سید ولی ا.. عظمتی به  راهپیمایی ۱۳ آبان اشاره کرد و افزود: همه در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی حضور چشمگیر داشته باشند.
وی با اشاره به پیشرفت های تکنولوژی، تهدید ازجانب دشمن را ممکن خواند وگفت:در پدافند غیرعامل لازم است همه ی تهدید های احتمالی دشمن در محاسبات دیده شود و باید آمادگی لازم را داشته باشیم و درتشکیلات خود به سازوکار پدافند غیر عامل توجه جدی داشته باشیم.

فرماندار رشت افزود:درکشورهایی که پدافند غیرعامل مجهزی دارند، خطرات کمتری آنها را تهدید میکند.
عظمتی با اشاره به حوادث و اتفاقاتی که باید آمادگی لازم برای مقابله با آنها ایجاد شود، گفت:در فصل بارندگی در گیلان با آبگرفتگی معابر مواجه هستیم، که با پیگیری  استانداری ،فرمانداری، شهرداری و آب وفاضلاب آسیبها در این زمینه به حداقل رسیده است.
وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی یک نظام مردم سالار است و مسئولان باید صادقانه عملکردهای خود را بامردم درمیان بگذارند،اعلام کرد:باتوجه به بودجه وامکانات کم، همه ی مردم را نمی توان راضی نگه داشت ولی ما می توانیم با اخلاق و برخورد و توجیه درست مردم ،آنها را راضی نگه داریم  زیرا اگر مردم متوجه شوند ما قصد حل کردن مشکلات را داریم، راضی خواهند شد.

shooraye-edari

 معاون سواد آموزی سازمان آموزش وپرورش گیلان نیز در این جلسه، تعداد افراد بی سواد در استان را ۱۶۸۶۷ نفر عنوان کرد و گفت: ۹۶.۸درصد باسواد،۲.۷درصد بی سواد و۰.۰۵ درصد افراد اظهارنشده بین سنین ۱۰الی ۲۹سال در گیلان داریم.

امیری با بیان اینکه در دوره ی تحکیم سواد،منطبق با نیاز های شغلی به سواد آموزان آموزش می دهیم گفت:نحوه ی مبارزه با علف های هرز،چگونگی حفظ و نگهداری جنگل ها به سواد آموزان آموزش داده  می شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه