بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۲-۱۰:۲۰ ق.ظ
کد خبر : 8882
نسخه چاپی نسخه چاپی
عقد در مزار شهدای آستانه

پیام ما از سر سفره عقد خود به آمریکا اینست که ما نسل جوان ادامه دهندگان راه این شهداییم و مانند آنها تا آخر ایستاده ایم + گزارش تصویری

عروس و داماد در اولین ساعت از زندگی مشترک: پیام ما از سر سفره عقد خود به آمریکا این است که ما نسل جوان ادامه دهندگان راه این شهداییم و مانند شهدا برای مبارزه با آمریکا ما نیز تا آخر ایستاده ایم.

به گزارش خبرنگار سرویس ایثار و مقاومت ۸دی نیوز عصر روز گذشته یک زوج بسیجی طلبه و دانشجو بسیجی اهل آستانه مراسم عقد خود را بر سر مزار شهدای آستانه اشرفیه برگزار کردند.

عباس عبدی طلبه بسیجی در گفتگو با خبرنگار ۸دی نیوز هدف از انتخاب مزار شهدا برای برگزاری مراسم عقد خود را بهره مندی از توجهات شهدا در طول زندگی، ترویج فرهنگ ازدواج های کم تکلف و ساده عنوان نمود.

وی حضرت امیرالمومنین را الگوی زندگی ساده دانست و افزود: ما دلمان می خواست به مردم بگوییم می توان با مراسمات ساده زندگی مشترک را با معنویت آغاز نمود. و ما با این کار زوج های جوان را به ازدواج های آسان و معنوی ترغیب نماییم.

طلبه داماد همراهی خانواده خود و عروس را در برگزاری این جشن در مزار شهدای آستانه را مورد تمجید قرار داد و در ادامه همسر وی درباره انگیزه خود توضیح داد: یکی از اهداف بنده آیه ۱۵۴ سوره بقره بود که خداوند می فرماید: “کسانى را که در راه خدا کشته مى‏ شوند مرده نخوانید بلکه آنان زنده‏ اند ولى شما نمى‏ دانید” و شهدا نزد خدا رزق و روزی می خورند، ما دوست داشتم با جشنی که اینجا برگزار می کنیم از رزق شهدا بهره ببرم و بنده بسیار خوشحالم که به آرزوی خود رسیدم. و در این جشن میزبان ما نیستیم بلکه شهدای این مزار میزبان هستند.

عبدی و همسرش در پایان به روز جهانی مبارزه با استکبار اشاره نموده و گفتند: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، و پیام ما از سر سفره عقد خود به آمریکا این است که ما نسل جوان ادامه دهندگان راه این شهدا هستیم و همانطور که این شهدا در ۳۰ سال پیش برای مبارزه با آمریکا جنگیده اند ما نیز تا آخر ایستاده ایم. ان شا،الله

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه