تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۲-۹:۳۹ ق.ظ
کد خبر : 8708
نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرکل سازمان نوسازی گیلان:

پنج هزار کلاس درس در گیلان نوسازی شده است

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان اظهار کرد: از سال گذشته تا مهر امسال پنج هزار کلاس درس در گیلان نوسازی شده است.

به گزارش ۸دی نیوز، عمران حسن‌زاده، مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در گفتگو با شبستان با اشاره به درصد نوسازی مدارس گیلان اظهار کرد: تا پیش از مهرماه امسال ۵۵۰ پروژه تحویل آموزش و پرورش شده است.
وی تعداد کلاس‎های نوسازی و تحویل شده را پنج هزار کلاس درس اعلام کرد و گفت: از ۱۰ هزار کلاس درس نیازمند نوسازی در استان گیلان، پنج هزار کلاس درس نوسازی تحویل شده، دو هزار کلاس درس در دست اقدام و سه هزار کلاس دیگر نیاز به نوسازی دارد.
مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان یادآور شد: پس از نوسازی، مقاوم سازی از دیگر اقدامات سازمان نوسازی مدارس گیلان بوده است.
وی با بیان اینکه سهم استان گیلان در بخش مقاوم سازی ۷۹۰ کلاس درس بوده است، خاطر نشان کرد: تاکنون ۷۶۹ کلاس درس مقام سازی شده‌اند.
حسن زاده با اشاره به افزوده شدن پایه ششم به مقطع ابتدائی، اذعان کرد: افزوده شدن پایه ششم به مدارس ابتدائی نیازمند زیرساخت‎های فیزیکی خاصی است.
وی نیاز استان گیلان به کلاس پایه ششم را یک هزار و ۳۰۰ کلاس اعلام و اظهار کرد: یک هزار و ۵۰ کلاس درس جابه جا شده تا نیاز مدارس برای کلاس پایه ششم تامین شود.
مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان همچنین افزود: ۱۴۰ کلاس درس از قبل آماده شده و ۵۰ کلاس نیز به همت سازمان نوسازی به صورت پیش ساخته، تهیه و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.
وی یادآور شد: در ۶۰ مدرسه نیز کلاس برای پایه ششم احداث شد.
حسن زاده در ادامه تاکید کرد: تکلیف سازمان نوسازی علاوه بر ایجاد و بازسازی مدارس، تجهیز و هوشمندسازی مدارس است.
مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان از هوشمند سازی ۳۰ مدرسه در سال گذشته خبر داد و گفت: در شش ماهه نخست امسال نیز ۳۰ مدرسه هوشمندسازی و تحویل آموزش و پرورش شده است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه