تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۲-۱۲:۴۳ ق.ظ
کد خبر : 8489
نسخه چاپی نسخه چاپی
وزنه برداری قهرمانی جهان - لهستان؛

مولایی به مدال نقره فوق‌سنگین دست یافت

بهادر مولایی از ایران به مدال نقره دسته فوق سنگین رقابتهای وزنه برداری جهان در لهستان دست پیدا کرد. این وزنه بردار سنگین وزن کشورمان در حرکت یک ضرب نقره گرفت و در حرکت دو ضرب به مدال طلا رسید اما در مجموع بعد از وزنه بردار روس به عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره دست یافت.

به گزارش  ۸دی نیوز به نقل از مهر، در روز پایانی از هشتادمین دوره مسابقات وزنه‌برداری جهان بهادر مولایی با ۲۰۳ کیلوگرم یکضرب و ۲۵۵ کیلوگرم دوضرب و ۴۵۸ کیلوگرم مجموع به مدال نقره دسته فوق سنگین دست پیدا کرد. رسلان آلبگوف از روسیه با مجموع ۴۶۴ کیلوگرم به مدال طلا رسید و آلکسی لوفچف به مدال برنز دست یافت.

روسلان آلبگوف نفر سوم المپیک که در غیاب بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (قهرمان و نایب قهرمان المپیک لندن و جهانی پاریس) مدال طلا یک ضرب رابدست آورد برای کسب عنوان قوی ترین مرد جهان رقابت جدی را در حرکت دوضرب با بهادر مولایی آغاز کرد.

در پایان این رقابت بهادر مولایی با ۲۵۵کیلوگرم در دوضرب و در مجموع دو حرکت ۴۵۸ کیلوگرم مدال نقره جهان را بر گردن آویخت. روسلان آلبگوف با ۲۵۵ کیلوگرم در دوضرب و مجموع ۴۶۴ کیلوگرم قهرمان جهان شد. الکسی لوفچف با ۴۳۰ کیلوگرم مجموع سوم شد.
محمدرضا براری در دسته ۱۰۵ کیلوگرم نیز موفق شد با ۲۲۱ کیلوگرم پس از وزنه بردارانی از ازبکستان و روسیه به مدال برنز دست پیدا کند. به این ترتیب تیم ملی وزنه برداری ایران در مجموع با کسب یک مدال نقره و یک برنز به کار خود در این دوره از مسابقات پایان داد.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه