تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۴-۱۱:۰۲ ق.ظ
کد خبر : 81082
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم لاهیجان:

نادیده گرفتن حمایت رهبری و ایستادگی یک دهه ملت ایران، جفا به نظام است

ابوذر ندیمی گفت: اگر حمایت و ابتکارهای رهبری و ایستادگی یک دهه ملت عزیز ایران یک دهه نبود هرگز نمی توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم و اگر کسی سهم رهبری و مردم را نادیده بگیرد به انقلاب و نظام اسلامی جفا کرده است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از رصدرودسر ابوذر ندیمی، سیر جمع بندی مذاکرات هسته ای را با قدرت جهانی بسیار مهم و دارای اهمیت دانست و افزود: افکار عمومی جهان شاهد قدرت نمایی ایران اسلامی با پشتوانه حمایت رهبری و مردم بود که توانست با هنر دیپلماسی طرف غربی را به توافق راضی کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: لغو همه تحریم ها ناشی از موضوع هسته ای و حفظ منافع ملی در فضای مذاکرات می تواند باعث افزایش همکاری های جهانی و شکوفایی اقتصاد داخلی و خارجی کشور شود و کارآفرینان و صاحبان سرمایه را برای ورود به عرصه تولید داخلی و به طبع آن افزایش اشتغال در کشور امیدوارتر می کند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه افزایش نقدینگی و سرمایه در گردش و از سر گیری تبادلات مالی با خارج از کشور و افزایش منابع ارزی کشور باید در راستای تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی باشد، گفت: دولت با همکاری مجلس باید از آسیب منابع آزاد شده در افزایش  واردات کالاهای غیر ضرور جلوگیری کند.
وی اضافه کرد: جو زدگی و فضاسازی غیر منطقی پس از توافق هسته ای آسیب جدی را به کشور وارد می کند وحرکت در راستای تقویت نگاه ملی و دوری از سیاسی زدگی به موضوع جمع بندی مذاکرات هسته ای می تواند در تقویت روحیه وحدت کشور موثر باشد.

ندیمی افزود: پس از جمع بندی مذاکرات هسته ای، سیاست دولت در حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان و رفع مشکل معیشت ۶ میلیون بیکار در کشور از انتظارت مردم می باشد که نیازمند تدبیری درست است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگر حمایت و ابتکارهای رهبری و ایستادگی ملت عزیز ایران یک دهه اخیر نبود هرگز نمی توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم و اگر کسی سهم رهبری و مردم را نادیده بگیرد به انقلاب و نظام اسلامی جفا کرده است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه