تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۲-۱:۰۵ ب.ظ
کد خبر : 8030
نسخه چاپی نسخه چاپی
با صدور بیانیه ای:

کمیته حفظ، نشر و دفاع از اندیشه‌های امام خمینی (ره) اعلام موجودیت کرد

در این بیانیه آمده است: بی شک عظیم‌ترین شخصیت تاریخ معاصر که نقش عمیقی در تحولات پس از خود داشت امام خمینی (ره) بود، اما پس از ایشان عده‌ای با نام امام به دنبال تحریف اندیشه و مسیر ایشان یا به دنبال توجیه اغراض سیاسی خود به وسیله نام امام درآمدند.

به گزارش سرویس سیاسی ۸دی نیوز به نقل از فارس کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام خمینی(ره) اطلاعیه‌ای را صادر کرد که در این اطلاعیه آمده است: بی شک عظیم‌ترین شخصیت تاریخ معاصر که نقش عمیقی در تحولات پس از خود داشت امام خمینی (ره) بود، اما پس از ایشان عده‌ای با نام امام به دنبال تحریف اندیشه و مسیر ایشان یا به دنبال توجیه اغراض سیاسی خود به وسیله نام امام درآمدند.

این اطلاعیه ادامه می‌دهد: در این میان متاسفانه منسوبان امام خمینی(ره) نیز در خانواده به جای پاسداری از آرمان‌ها و بیت امام، ملجأ طرد شدگان ملت و منحرفان شدند.

این اطلاعیه می‌افزاید: مؤسسه حفظ تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) نیز در اختیار جریانات سیاسی تندرو منحرف از اسلام ناب محمدی(ص) درآمد تا خط امام در دامان ملت عزیز و در اندیشه و قلب‌های فرزندان روح الله خمینی(ره) راه خود را بپیماید.

این اطلاعیه می‌افزاید: اکنون با توجه به مسائل اخیر که برخی بازماندگان اقدام به تسریع در تحریف اندیشه‌های امام کرده‌اند و از طرف دیگر عده‌ای از سیاسیون با حمایت مؤسسه حفظ تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اقدام به نشر خاطرات مجعول و غیر مستند از ایشان می‌کنند کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام خمینی (ره) سعی می‌کند تا به دفاع از اندیشه و خط و راه نورانی آن عزیز سفر کرده همت بگمارد.

در پایان این اطلاعیه آمده است: در روزهای آینده اعضای شورای مرکزی کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام خمینی(ره) و مسئولان استانی آن به همراه برنامه‌های آینده خدمت ملت عزیز ایران اعلام می‌شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه