تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۲-۱۰:۳۱ ق.ظ
کد خبر : 7992
نسخه چاپی نسخه چاپی
حجت الاسلام پناهیان:

افراد زیادی در سال‌های اخیر از محوری‌ترین جایگاه انقلاب کنار کشیدند/ انقلاب ما هیچ گاه متوقف نمی‌شود

حجت الاسلام پناهیان درباره تحریف سخنان امام (ره) در مورد «شعار مرگ آمریکا» گفت: کسانی که در جهت نفی شعار مرگ بر آمریکا کاری انجام دهند، در واقع تنها خودشان را سبک کرده و عزت شان را از بین برده اند؛ زیرا مرگ استکبار و آمریکا به عنوان محور این جریان حتمی است و همه دنیا شاهد وقوع این مرگ هستند.

به گزارش ۸دی نیوز، حجت الاسلام پناهیان درباره تحریف سخنان امام (ره) در مورد «شعار مرگ آمریکا» گفت: کسانی که در جهت نفی شعار مرگ بر آمریکا کاری انجام دهند، در واقع تنها خودشان را سبک کرده و عزت شان را از بین برده اند؛ زیرا مرگ استکبار و آمریکا به عنوان محور این جریان حتمی است و همه دنیا شاهد وقوع این مرگ هستند.

 

وی با بیان اینکه یکی از عوامل مرگ استکبار نفرت مردم بیدار دنیاست، اظهار داشت: امروز جنایت های استکبار در منطقه بیش از هر روز دیگری چهره زشت آنها را نشان داده است؛ به این ترتیب امروز که صدها انسان بی گناه را با حمایت آمریکا سر می برند، زمان کوتاه آمدن از شعار مرگ بر آمریکا نیست.

 

این استاد حوزه و دانشگاه در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب ما هیچ گاه متوقف نمی شود؛ این در حالی است که در طول این چند سال افراد زیادی بودند که از حساس ترین و محوری ترین جایگاه های انقلاب کنار کشیدند، ولی با وجود این اتفاق، باز هم هیچ صدمه ای به انقلاب اسلامی نرسید./ خبرگزاری دانشجو

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه