تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۲-۹:۴۶ ق.ظ
کد خبر : 7966
نسخه چاپی نسخه چاپی
جهانگیری در جمع نمایندگان گیلان:

مقدمه‌ای تحول گیلان ایجاد جاذبه برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی

جلسه دیدار مجمع نمایندگان استان گیلان با معاون اول رییس جمهور ظهر دیروز برگزار شد. دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه گفت: مسئولین و نخبگان گیلانی موانع پیش روی توسعه استان را شناسایی کنند تا با رفع این موانع و ایجاد جاذبه برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، مقدمات پیشرفت و تحول استان فراهم شود.

به گزارش ۸دی نیوز، دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با بیان اینکه استان گیلان از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های صنعتی شدن برخوردار است، گفت: مسئولین و نخبگان گیلانی موانع پیش روی توسعه استان را شناسایی کنند تا با رفع این موانع و ایجاد جاذبه برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، مقدمات پیشرفت و تحول استان فراهم شود.image.php
دکتر جهانگیری اظهار داشت: بر اساس شواهد استانهایی که شرایط مساعدتری را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کرده‌اند از رشد صنعتی بیشتری نسبت به سایر استانها برخوردار هستند.
معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به ناتمام ماندن برخی پروژه‌های اصلی و طرح‌های کلان استان گیلان، گفت: امیدوارم با بکارگیری روشهای جدید برای تأمین اعتبارات و از طریق بهبود فضای بین‌المللی و آزاد شدن دارایی‌های مسدود کشور، بتوانیم اعتبارات لازم را برای اتمام این طرح‌ها اختصاص دهیم.
در این جلسه رییس مجمع نمایندگان استان گیلان نیز به ارائه گزارشی از وضعیت کلی استان و مشکلات و کاستی‌های موجود در بخش صنعت، کشاورزی، آزادراه، راه آهن و سد پرداخت.
سایر نمایندگان مردم استان گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز هر یک در سخنانی به بیان مشکلات و موانع پیش روی توسعه استان پرداخته و نظرات و دیدگاه‌های خود را برای رفع این موانع مطرح کردند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه