تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۲-۸:۱۹ ق.ظ
کد خبر : 7811
نسخه چاپی نسخه چاپی
امتیازات ویژه آغاز می شود؟!

حاجی پور:داشتن خودرو با راننده برای اعضای شورای رشت توقع زیادی نیست/ اعضای شورای شهر از فرهیختگان استانند

عضو شورای شهر رشت گفت: داشتن خودرو با راننده برای اعضای شورای رشت توقع زیادی نیست و موجب افزایش کارآیی اعضا می‌شود، اعضای شورای اسلامی شهر تاکنون با خودروی شخصی برنامه‌های مربوط به شورا را انجام دادند.

به گزارش ۸دی نیوز اسماعیل حاجی پور فرماندار اصلاح طلب روز گذشته گیلان که در روز گذشته بعنوان رییس شورای شهر رشت انتخاب شد در گفت و گویی با فارس مسائل مختلف شورا را مورد بررسی قرار داد.

در بخشی از این مصاحبه اسماعیل حاجی‌پور رییس شورای اسلامی شهر رشت،  اعضای شورای اسلامی این شهر را از فرهیختگان دانست و اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر رشت از جوانان تحصیلکرده و افراد با تجربه که سال‌ها سابقه مدیریت دارند، تشکیل شده است.

وی تلفیق جوانان تحصیلکرده و افراد با تجربه را سبب خدمت‌رسانی بهتر به مردم عنوان کرد و افزود: شورای اسلامی شهر رشت از شوراهای موفق می‌شود.

حاجی‌پور با اشاره به آیین‌نامه داخلی شورای اسلامی شهر رشت، تصریح کرد: داشتن خودرو با راننده برای اعضای شورای شهر رشت توقع زیادی نیست و عضو شورایی که تلاش می‌کند باید یک خودرو داشته باشد.

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه ممکن است بنده از خودروی شورا استفاده نکنم، یادآور شد: مردم مرتب با اعضای شورا در تماس هستند و پشت فرمان نمی‌توانیم پاسخگوی مردم باشیم.

وی در اختیار گذاشتن خودرو با راننده برای اعضای شورای رشت را اتفاق خوبی دانست و بیان کرد: امکاناتی باید در اختیار اعضای شورای شهر رشت گذاشته شود و این امر کارآیی اعضا را افزایش می‌دهد.

به گفته حاجی‌پور، اعضای شورای اسلامی شهر تاکنون با خودروی شخصی برنامه‌های مربوط به شورا را انجام دادند./ فارس

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه