تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۲-۹:۳۹ ق.ظ
کد خبر : 7671
نسخه چاپی نسخه چاپی
کمتراز یکماه به قرار صد روزه مانده

سخنگوی دولت همراه هاشمی در سفر به کرمانشاه بود + عکس

در سفر به استان کرمانشاه مشاهده شده است که محمد باقر نوبخت نیز از همراهان هاشمی بوده است و این مشایعت سوالی را در ذهن ایجاد می کند که نوبخت با چه استدلالی همراه هاشمی رفسنجانی در کرمانشاه بود.

به گزارش سرویس سیاسی ۸دی نیوز، هاشمی رفسنجانی، مدتی است علاقمند به برگزاری سفرهای استانی شده است. وی این سفرها را ابتدا از مشهد مقدس آغاز کرد، سپس سفری پرحاشیه را به شمال کشور در سوادکوه داشت. برای  بار سوم به کرمانشاه سفر کرد سفری که با دلخوشی آمد اما با دلخوری بازگشت. سفری بی برنامه که برنامه روز سوم، سفر به ایلام، سفر به قصر شیرین و دیدار با دانشجویان لغو و برنامه های روز دوم نیز فشرده برگزار شد.

حال در سفر به استان کرمانشاه مشاهده شده است که محمد باقر نوبخت نیز از همراهان هاشمی بوده است و این مشایعت سوالی را در ذهن ایجاد می کند که نوبخت با چه استدلالی همراه هاشمی رفسنجانی در کرمانشاه بود.

41

حضور نوبخت در کرمانشاه با عنوان “سخنگوی دولت” و “معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور” در این شرایط حساس سیاسی و اقتصادی کشور جلب توجه می کرد.

در حالی که کمتر از یک ماه به آن “صد روز”ی که قول داده بودند برخی از مشکلات اساسی مردم را حل کنند مانده است، اما مشاهده می شود که “آقایان اقتصادی دولت” با کمال آرامش در کرمانشاه حضور دارند.

آیا باید پذیرفت که آقای هاشمی عملاً‌ خود را رئیس جمهور موازی (سایه) می داند؛ همانطور که فرزندش گفته بود اگر پدر رأی بیاورد، همه کاره من خواهم بود؟! شاید وی به همین دلیل دولت مردان را همراه خود به استانها می برد.

88255_905

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه