تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۲-۸:۳۵ ق.ظ
کد خبر : 7497
نسخه چاپی نسخه چاپی
وقتی شهر بی کلانتر باشد...

آشوبگر دیروز گیلان ، کاندیدای پست کلیدی سیاسی امنیتی امروز گیلان می شود!

با انتصاب استاندار جدید گیلان زمزمه هایی از روی کارآمدن یکی از فعالین و جرقه زننده های فتنه در گیلان بعنوان مسئول یکی از پستهای کلیدی استان به گوش می رسد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز، پس از روی کار آمدن دولت جدید و معرفی برخی از چهره های فعال در فتنه ۸۸ بعنوان وزیر، کم کم خطر بازگشت به قدرت جریانی که در سالهای گذشته برای براندازی نظام تلاش کرده بود کاملاً احساس شد.

با انتصاب استاندار جدید گیلان زمزمه هایی از روی کارآمدن یکی از فعالین و جرقه زننده های فتنه در گیلان بعنوان مسئول یکی از پستهای کلیدی استان  به گوش می رسد.

البته انتظار می رود نهادهای امنیتی استان در مقابل این حرکت خطرناک مردانه ایستاده و مانع از اشغال پستهای مهم استان توسط قانون شکنان باشند.

وی که آشوب دانشگاه گیلان،  تجمع و راهپیمایی داخل دانشگاه، تعطیلی امتحانات و حتی کشاندن نا آرامی های دانشگاه به داخل شهر را مخفیانه رهبری می کرد و در یک کلام امنیت استان را با حربه سیاسی خود هدف گرفته بود، امروز برای سیاسی ترین و امنیتی ترین پست استانداری کاندیدا شده است.

KM

و نکته جالب اینجاست که وی سابقه بازداشت در آشوبگریهای سال ۸۸ گیلان را در پرونده خود داشته و حال قرار است امنیتی ترین پست نهاد اجرایی استان به وی داده شود!

 به نظر می رسد نرسیدن پست استانداری به تندروهای حامی فتنه آنان را برای گرفتن پستهای کلیدی استانداری و فرمانداریهای استان حریص تر نموده است.

البته انتظار می رود نهادهای امنیتی استان در مقابل این حرکت خطرناک مردانه ایستاده و مانع از اشغال پستهای مهم استان توسط قانون شکنان باشند.

معلمین روشی دارند که در آن بی نظم ترین فرد کلاس را به عنوان مبصر انتخاب می کنند تا از شیطنت او در امان بمانند.

اینگونه که از شیوه مدیریت آقایان برمی آید استان را با کلاس مدرسه اشتباه گرفته اند!

کلمات کلیدی : ،

۲۷ ديدگاه

 1. شهید گمنام گفت:

  حالا اسم این آشوب گر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. پرشاد گفت:

  واقعا متاسفم برای شما که هنوز الفبای کار خبر را یاد نگرفته اید.با تیترهای جنجالی به دنبال جذب مخاطب هستید؟

  • منتظران گفت:

   الفبا را شما بفرمایید ما بدونیم فردی که تا یک هفته پیش لباس سوسولی میپوشید و علیه نظام صحبت میکرد و به دوستان دوران انتخاباتش خیانت کرد و از بابت پست خودش چه دروغها و شب گویی های به دکتر نوبخت کرد و اخراجی دکترا است ولی مدعی دکتر بودن است فردی که به دوستان همسوی خود خیانت میکند یقین داشته باش به گیلان و کشور هم نامردی میکند

 3. سیامک گفت:

  عکس مربوطه تو دفتر خبرگزاری […]گیلان گرفته شده !؟

 4. علي گفت:

  یا اسم رابفرمایید یابیخیال سایعه وگمانی زنی.واقعاچراشربپامیکنید؟
  چرافتنه ایجادمیکنید؟
  چطورمعتقدبه ولایت فقیه هستید وحرف ولی فقیه راکه بارهافرمودند تلاش کنیم تادولت کارخودش رادرست انجام دهدراگوش نمیکنید؟
  اینهمه پیش داوری جزء ایجادفتنه وبی اعتمادی مردم چه نفعی دارد؟

  • مهدی گفت:

   در جواب دوست عزیز باید بگویم مگر رهبری در سال ۸۸ از فتنه و فتنه گران برائت نجست؟ چرا این افراد به افکار و اهداف و اعمال فتنه گرانه خویش خاتمه ندادند.
   چرا همیشه حرفهای رهبری را گزینشی می پذیرید؟
   وقتی رهبر میفرماید تلاش کنیم تا دولت کار درست خودش را انجام دهد ما هم تلاش میکنیم اما توجه کنید که کار درست!!!!!!!!!!! نه هر چه. مخصوصا این مورد که کاملا مخالف صریح جملات رهبری ست
   آیا دیگر حرفی برای گفتن دارید؟؟؟

 5. اویس گفت:

  حالا خانم {پ} که وابسته به رفسنجانی است مدافع این فرد شده. معلوم است دیگر فکر می کند ما خبر نداریم که در زمان انتخابات […] به وی قول امور زنان استانداری را داد.

 6. عبداالله گفت:

  سلام . کسی که در فتنه نقش داشته اگر جایگاه معاونت سیاسی برسد نمی شود اعتماد کرد .چون خود فتنه گر است .

 7. یارعلی گفت:

  شما فکر میکنید با درو غ می توانید مردم را گمراه کنید؟
  ۱. ایشان در ان ایام استاد ما بود وتمام امتحانات را راس ساعت برگزار کرد .
  ۲.بعد از انتخابات در هیچ راه پیمایی حضور نداشت چه رسد به انکه رهبری ان را برعهده داشته باشد!
  ۳.تا انجا که بخاطر دارم چند مدت بعد از انتخابات۸۸ ایشان به خارج رفتند واصلا در ایران نبودند که بازداشت شوند؟
  اگر سهوا دچار اشتباه شدید که توبه کنید و اگرعمدا این تهمتها رازدید از خدا بترسید.

 8. راستگو گفت:

  اگر اتهاماتی که زدید نتوانید اثبات کنید قانونا می توان شما را تحت پیگرد قرار داد.هر چند کسی که از او صحبت کردید زحمت این کار را بر خو د روا نمی دارد وحوصله ماجرا جویی وپاسخ به هتاکیها را ندارد.!!!!!!

 9. حامد گفت:

  وقتی جبار کوچکی نژاد لیدر امسال شما است فاتحه خبر وخبر رسانی را باید خواند

 10. مجید گفت:

  بازنده بودن هم عواقبی دارد بیخوابی وکم خوابی عوارض آن است که منجر به توهم ،نسیان وازهم کسیختگی افکار،هزیان وجعل واقعیات می شود

 11. عبدخدا گفت:

  دمتون گرم-انگار آدم قحط اومده برای تصدی این پست مهم.

 12. ناشناس گفت:

  ول کن وا بده ….

 13. سهيل رادژور گفت:

  چقدردروغ چقدر کذب .شماخجالت نمیکشید؟ اون شریعتمداری… رو کسی آدم حساب نمیکنه چه برسه به شما احمق ها…شما یک عده فرصت طلب بدبختید که در ۲۴خردادجواب دندان شکنی از ملت گرفتید..خاک عالم بر سرشما که بیشخصیت هستید.شما اگر آدم بودید اون جلیلی …رای میاورد

 14. اسحاق گفت:

  یکی از شایسته ترین وسیاسی ترین وصادق ترین افراد برای معاونت سیاسی استان ایشان هستند. باسی وپنج سال سابقه سیاسی و بیست سال تدریس سیاست در دانشگاه از پس جمع و جور کردن اوضاع بر میایند. مخالفان هم از همین می ترسند .او موم دست هیچ شخص و جریانی نیست.

 15. گیلانی گفت:

  روزگارغریبی است نازنین …گیلان ماهم عجب حکایتی دارد!همین آقایی که شماسعی درتخریبش داریداگردراستان دیگربودمطمئناًازگزینه های مطرح برای وزارت بود.دلیل من همین نوشته شماست.اگراینقدرقدرت داشت که توانست اینهمه مسائل رادرگیلان مدیریت کندپس ذاتاًمدیراست ومی تواندازقدرت کاریزمای خوددرجهت خدمت به گیلان بهره ببرد.

 16. سیاست بی پدر مادر گفت:

  سلام
  من سیاسی نیستم ا ما لفظ بعضی دوستان که همه رو احمق می دونن و خودشون دانا درست نیست – مشکل ما اینه که به آرا و اندیشه هم احترام نمی ذاریم – بعد هی بگو عدالت یا اعتدال کی باور می کنه – همون مردمی که به احمدی نژاد رای دادن تشخیص دادن روحانی گزینه برتریه – مشتی هم نبود که تو دهن حزب یا جریانی بخوره – دوره افراط تموم نشده متاسفانه – خواهشا در کامنت گذاشتن ادب رعایت کنید – یا علی

 17. محمد رضا گفت:

  من هم موضوع مشاور استاندار شدن سرکار خانم پ را از همان زمان انتخابات شنیدم اما نمی دانم این بحث آقای […] چه ارتباطی به خانم پ دارد که مدام از وی نام می برید فقط به این خاطر که این خانم دو تا نظر اینجا نوشتن؟

 18. احمد گفت:

  متاسفم که مملکت کلن دست یه مشت اوباشه. چه اینوری چه اونوری. نظام و مردمی که ۸ سال احمدی نژاد رو تحمل میکنه و پشتیبانی می کنه و اصلان اجازه حضورشو میده، مسلما باید بیمارانی مثل شما ها رو داشته باشه دیگه تا چرخش بچرخه.

 19. کالیجار گفت:

  ۸دی عزیز!!
  این دفعه خیلی اوت زدی.این طرف از اون بیدها نیست که با باد دروغ وافترا از کوره در بره ! بهتره زودتر این خبر رو ور داری .تو داری طرف راحول میدی طرف معروفیت بیشترو نمایندگی مجلس !!دیگه دکان فتنه فروشی سودی نداره بهتره فکر نان کنید که خربزه ابه.مقام معظم رهبری فتنه را به نحو احسن مدیریت کردند .

 20. کوروش گفت:

  فتنه تمام شد.دنبال مستمسک دیگری باشید.

 21. جالب گفت:

  جالب ترازاین برادرمون واسه پست استانداری مدیرکل شدن مدیرمسئول یک روزنامه است اونم چی مدیرکل ارشاد،سوابق ایشون هم کمتراز آقای دانشگاهی نیست درضمن ایشون همشهری استاندارعزیزم هستند.وازفرهنگ نویس لغتنامه نام میبرند.

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه