تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۲-۱۰:۱۸ ق.ظ
کد خبر : 744
نسخه چاپی نسخه چاپی
در هفته بزرگداشت دولت؛

نشست مشترک شورای معاونان، رؤسای دادگستری­ها، دادستان­ها و رؤسای حوزه­های قضایی سراسر استان با رییس کل دادگستری استان گیلان

در این جلسه رییس کل دادگستری استان ضمن تشکر از زحمات و تلاش­های مجموعه همکاران قضایی و اداری استان هدف از صدور دستورالعمل­ها و بخشنامه­ها را بهبود روش­ها عنوان نمودند و اثرات مثبت آن را بر شمردند.

به گزارش ۸دی نیوز، در هفته بزرگداشت دولت نشست مشترک شورای معاونان، رؤسای دادگستری­ها، دادستان­ها و رؤسای حوزه­های قضایی سراسر استان با رییس کل دادگستری کل استان گیلان تشکیل شد.

این گردهمایی با هدف طرح مسایل و مشکلات مبتلا به دستگاه قضایی، سنجش اثربخشی دستورالعمل­ها و بخشنامه­های رییس کل و ایجاد هماهنگی بیشتر در خصوص اقدامات ناشی از مدیریت قضایی در سالن شهید بهشتی دادگستری کل برگزار گردید.

در این جلسه رییس کل دادگستری استان ضمن تشکر از زحمات و تلاش­های مجموعه همکاران قضایی و اداری استان هدف از صدور دستورالعمل­ها و بخشنامه­ها را بهبود روش­ها عنوان نمودند و اثرات مثبت آن را بر شمردند.

همچنین ایشان با طرح مسایل و مشکلات مبتلا به دستگاه قضایی در حوزه­های مختلف مدیریتی، خواستار تلاش به منظور رفع نقایص موجود شدند و نقش و وظیفه خطیر دادستان­ها را به عنوان مدعی­العموم بسیار مهم توصیف نمودند.

 این نشست که با بیان دیدگاه های ، مشکلات و ارائه طریق تعدادی از رؤسا و دادستان­های مراجع قضایی و معاونان رییس کل در حوزه مسایل مربوط به محدوده شغلی همراه  بود و گفتگوی سازنده و بررسی راهکارهای برون رفت از مشکلات نیز از نکات بارز این نشست به شمار می آمد.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه