بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۲-۱۱:۱۰ ق.ظ
کد خبر : 7367
نسخه چاپی نسخه چاپی
هاشم نیا در مراسم تودیع خود:

از دولت احمدی‌ نژاد قدردانی می‌کنم/ وی با انتخاب من به عنوان استاندار ریسک کرد

استاندار پیشین گیلان در ادامه اذعان داشت: از دولت احمدی‌نژاد از اینکه به بنده اعتماد کرد و با وجود ویلچری بودنم مسئولیت استان را به بنده داد قدردانی می‌کنم.

به گزارش ۸دی نیوز، کیهان هاشم‌ نیا در مراسم تودیع خود در سالن غدیر استانداری گیلان ابراز نمود: سال گذشته در مراسم معارفه خود گفته بودم که اگر مُردم کاری را انجام داده‌ام و اگر زنده ماندم کاری نکرده‌ام و امروز زنده‌ هستم بنابراین نمی‌توانم از عملکرد خود صحبت کنم زیرا کاری انجام نداده‌ام و اگر کار می‌کردم امروز زنده نبودم.

هاشم‌نیا با قدردانی از کمیسیون‌های مختلف تصریح کرد: از همسر عزیزم تشکر می‌کنم و یک روز به او گفتم من را برای نظام وقف کن و او گفت تو را برای همیشه وقف کردم.

استاندار پیشین گیلان در ادامه اذعان داشت: ۳۲ سال است که ویلچری هستم و از ۲۰ سالگی روی چرخ نشستم و هرگز احساس ضعف نکردم و از دولت احمدی‌نژاد از اینکه به بنده اعتماد کرد و با وجود ویلچری بودنم مسئولیت استان را به بنده داد قدردانی می‌کنم در واقع احمدی‌نژاد با این انتخاب ریسک کرد.

وی با بیان اینکه تمام افراد دارای نقص هستند، اظهار کرد: وقتی فردی مسئولیتی را به عهده می‌گیرد باید او را همراهی کرد و نقص‌ها را پوشاند و با آبروی او در سایت‌ها بازی نکرد.

محمدعلی نجفی استاندار جدید گیلان نیز در این مراسم با قدردانی از نماینده ولی فقیه و مسئولان گیلان اظهار کرد: تمام صحبتهای وزیر کشور در چارچوب تلاش برای ایجاد کار و تقویت اجتماعی است.

وی با اشاره به تخصیص ۳ درصد اعتبار سال جاری در گیلان خاطرنشان کرد: مشکلات در گیلان فراوان است که باید با تعامل و همکاری همه آن را برطرف کنیم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه