بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۲-۹:۳۰ ق.ظ
کد خبر : 7133
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعطیلات تابستانی مهدی کروبی:

از سیاهچال اوین! تا آب و هوای ییلاقی سرعین

با مطالعه سایت های اپوزیسیون و ضدانقلاب، به این نتیجه می رسید که آقای کروبی در بدترین وضعیت و سیاهچال وار زندگی کرده و نگهداری می شود و از هر گونه امکانات اولیه بشری محروم است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از سایت سوک، شاید برای بسیاری این سئوال مطرح شده باشد که شیخ مهدی کروبی که همواره از او به عنوان یکی از سران فتنه نام برده می شود، این روزها در کجا روزگار می گذراند؟
با مطالعه سایت های اپوزیسیون و ضدانقلاب، به این نتیجه می رسید که آقای کروبی در بدترین وضعیت و سیاهچال وار زندگی کرده و نگهداری می شود و از هر گونه امکانات اولیه بشری محروم است.

ادعاهای دروغین درباره کروبی در حالی است که او که میانه خوبی با رفاه طلبی و خوشگذرانی دارد، روزگار را بد نمی گذراند و همواره سعی می کند اوقات خوشی را برای خود فراهم کند. بطور مثال کروبی در تابستان امثال و در روزهایی که تعدادی از جماعت اپوزیسیون سینه چاک وضعیت وی شده بودند، راهی منطقه خوش آب و هوای سرعین در استان اردبیل شد تا از طبیعت بکر این منطقه ییلاقی کمال بهره را ببرد، یعنی درست در همان روزهایی که اپوزیسیون برای عزیزان دربندش! کمپین راه اندازی کرده بود، شیخ مهدی کروبی در دشت های زیبای سرعین در حال اسب سواری و شنا بود.

شنیده شده که آقای کروبی در این سفر از چشمه آبگرم سرعین نیز استفاده نموده است.

گفتنی است محمد تقی کروبی فرزند آقای کروبی نیز چندی پیش در یادداشتی در صفحه فیسبوک خود با تایید این خبر و با خوب توصیف کردن وضعیت پدرش نوشته بود که با توصیه پزشکان، مهدی کروبی برای هواخوری بهتر و استفاده از آفتاب به مدت ۳ روز به منطقه سرعین اردبیل برده شده است. وی همچنین در دورانی که مشهور به “حصر” شده است مسافرت های مشابهی به مازندران، گیلان و برخی مناطق خوش آب و هوای کشور داشته است.
کروبی که اکنون ۷۶ سال سن دارد، چندی پیش تولد ۷۶ سالگی خود را نیز در کنار خانواده و فرزندانش جشن گرفته بود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه