بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۲-۷:۵۸ ق.ظ
کد خبر : 7116
نسخه چاپی نسخه چاپی
در سیاهکل اتفاق افتاد؛

نجات شبانه کودک سه ساله در جنگل+ عکس

کودک سه ساله ای در شهرستان سیاهکل نیمه های شب در حالیکه پدر و مادرش در خواب بودند از خانه خارج شد و در میان علفزارهای حاشیه رودخانه در معرض سگ های ولگرد قرار گرفت.

به گزارش ۸دی نیوزبه نقل از درسیاهکل، کودک سه ساله ای در شهرستان سیاهکل نیمه های شب در حالیکه پدر و مادرش در خواب بودند از خانه خارج شد و در میان علفزارهای حاشیه رودخانه در معرض سگ های ولگرد قرار گرفت.
این کودک که گرفتار سگ های ولگرد و گربه ها شده بود گریه امانش نمی داد اما صدای پارس سگ ها از صدای ناله و التماس های کودکانه اش بلندتر بود و اجازه نمی داد صدایش به گوش والدینش برسد.
این درحالی بود که اکیپ عملیاتی پلیس شهرستان سیاهکل در آن حوالی در حاشیه جاده ای در حال گشت زنی بودند که با شنیدن صدای پارس سگ های ولگرد و همچنین گریه کودک ، سریعا خود را به محل واقعه رساندند.
این کودک خردسال که دیگر تاب و توان نداشت در آغوش گرم نیروهای پلیس آرامش گرفت و به خواب رفت. گفتنی است، ماموران این کودک ۳ ساله را که زخمی شده بود سریعا به درمانگاه رساندند، لازم به ذکر است، ماموران پس از چند ساعت جستجو والدین کودک را شناسایی و فرزندشان را بازگرداندند و نیز پدر و مادر این کودک با مشاهده فرزندشان تشکر و قدردانی خود را به پلیس اعلام کردند.

IMAGE31381752215005

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه