بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲-۱:۰۱ ب.ظ
کد خبر : 6976
نسخه چاپی نسخه چاپی
پس از تحقیقاتی:

سارق حرفه ای اماکن خصوصی در گیلان دستگیر شد

در پی چندین فقره سرقت دوربین مداربسته از مغازه ها، کارآگاهان، شناسایی سارقان را در دستور کار خود قرار دادند. کار آگاهان در تحقیقات از مالباختگان مطلع شدند سارق یا سارقان پس از تاریکی شب و پس از اطمینان از تعطیلی مغازه با شگرد خاصی اقدام به سرقت دوربین مداربسته منصوب در بیرون مکان می نمودند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از لنگرنیوز از پایگاه پلیس ، در پی چندین فقره سرقت دوربین مداربسته از مغازه ها، کارآگاهان، شناسایی سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

کار آگاهان در تحقیقات از مالباختگان مطلع شدند سارق یا سارقان پس از تاریکی شب و پس از اطمینان از تعطیلی مغازه با شگرد خاصی اقدام به سرقت دوربین مداربسته منصوب در بیرون مکان می نمودند.

کار آگاهان با بدست آوردن این اطلاعات مراتب را بصورت ویژه در دستور کار خود قرارداده و سرانجام با بدست آوردن تصاویر ضبط شده از چهره سارق هویت واقعی وی را که فردی ۳۸ساله و باسابه اعتیادبوده را بدست آوردند.

اکیپهای آگاهی با توجه به متواری بودن متهم موفق به شناسایی مخفیگاهش شده و وی را دستگیر و این شخص نیز پس از مواجهه شدن با دلایل پلیس لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: از قبل محلهای خلوتی را که دوربین مداربسته نصب بوده شناسایی و در ساعات ۰۲۰۰ الی ۰۴۰۰ با استفاده از یکدستگاه خودروی سمند و یا بعضا با استفاده از دوچرخه در محل حاضر و با روش خاصی اقدام به سرقت دوربین می نمود.

گفتنی است درپی۱۴ فقره اعتراف سرقت از دوربینهای مدار بسته توسط متهم، کارآگاهان توانستند مالخر را نیز دستگیر و اموال مسروقه را کشف کنند.

 

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه