پایگاه خبری تحلیلی 8دی نیوز
https://www.8deynews.com
کسب عنوان نخست توسط بانوی دو و میدانی فارس در رقابتهای قهرمانی کشور
تیم فارس توانست با کسب ۹۵ امتیاز قهرمان شود و تیم های تهران با ۶۲ امتیاز و البرز با ۵۰ امتیاز به ترتیب جایگاههای دوم و سوم را در اختیار بگیرند.
به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ۸دی نیوز،، رقابتهای دو و میدانی جوانان دختر کشور با حضور ۱۳۱ ورزشکار از ۲۰ استان کشور برگزار شد. و امروز با انجام مواد باقیمانده به پایان رسید و در نهایت تیم فارس توانست با کسب ۹۵ امتیاز قهرمان شود و تیم های تهران با ۶۲ امتیاز و البرز با ۵۰ امتیاز به ترتیب جایگاههای دوم و سوم را در اختیار بگیرند.
نفرات برتر ماده های برگزار شده به شرح زیر می باشد:
۱۰۰ متر:
۱- زهرا رئیسی / فارس/ ۱۲ ثانیه و ۵ صدم ثانیه
۲- حمیده اسمائیل نژاد / خراسان رضوی / ۱۲ ثانیه و ۷ صدم ثانیه
۳- پریا میر دریکوند / لرستان / ۱۳ ثانیه و ۶ صدم ثانیه
۲۰۰ متر:
۱- زهرا رئیسی / فارس / ۲۶ ثانیه و ۱ صدم ثانیه
۲- حمیده اسماعیل نژاد / خراسان ذضوی / ۲۷ ثانیه و ۱ صدم ثانیه
۳- فاطمه رئیسی / فارس / ۲۸ ثانیه و ۴ صدم ثانیه
۸۰۰ متر:
۱- زهرا بهمنی / فارس / ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۷ صدم ثانیه
۲- هانیه ثمری / تهران / ۲.۲۳.۰۹
۳- معصومه خادم / فارس / ۲.۲۵.۰۱
۱۵۰۰ متر:
۱- سمیه شمس / همدان / ۵ دقیقه و ۳ ثانیه و ۴ صدم ثانیه
۲- هانیه ثمری / تهران / ۵.۰۸.۰۹
۳- معصومه خادم / فارس ۵.۱۰.۰۱
۳۰۰۰ متر مانع:
۱- اکرم اسدی / همدان / ۱۲ دقیقه و ۵۰ ثانیه و ۶ صدم ثانیه
۲- آناهیتا سلطانی / البرز / ۱۳.۴۵.۰۲
۳- مهسا قنبری / قزوین / ۲۰.۳۷.۰۳
هفتگانه:
۱- شیرین نوتاش / تهران / ۳۳۴۴ امتیاز
۲- غزل ماهانی / اصفهان / ۲۹۲۶ امتیاز
۳- معصومه یوسف خانیان / خراسان رضوی / ۲۵۰۴ امتیاز
۱۰۰۰۰ متر:
۱- اکرم اسدی / همدان / ۴۲ دقیقه و ۹ ثانیه و ۵ صدم ثانیه
۲- ساناز پرهیزی / فارس / ۴۴.۵۱.۰۵
۳- فائزه حسن پور / لرستان / ۴۶.۲۹.۰۷
پرتاب وزنه:
۱- فاطمه خیاطی / همدان / ۱۲ متر و ۱۰ سانتی متر
۲- خدیجه زارع / گلستان / ۱۰.۹۷
۳- ثناء دادرس / تهران / ۱۰.۰۵
پرتاب دیسک:
۱- فاطمه خیاطی / همدان / ۴۴ متر و ۶۱ سانتی متر
۲- افسانه قلی زاده / اردبیل / ۳۲.۹۳
۳- ثناء دادرس / تهران / ۲۹.۲۸
پرتاب چکش:
۱- پریناز پورحسینی / تهران / ۲۴ متر
۲- فاطمه پناهی / اردبیل / ۱۷.۴۴
۳- آرزو جهانی / اردبیل / ۱۷.۰۹
پرش طول:
۱- خدیجه زارع / گلستان / ۵ متر و ۱۲ سانتی متر
۲- شهناز جعفری / قم / ۴.۹۸
۳- ساغر کمال زاده / البرز / ۴.۹۳
پرش سه گام:
۱- حدیثه احمدی / اردبیل / ۱۰ متر و ۲۵ سانتی متر
۲- زهرا ممی زاده / اردبیل / ۱۰.۱۴
۳- مریم سادات اصغری / خراسان جنوبی / ۹.۹۷
۴.۱۰۰ متر امدادی:
۱- فارس / ۵۶.۰۱
۲- اصفهان / ۵۶.۰۴
۳-البرز / ۵۷.۰۹
۴.۴۰۰ متر امدادی:
۱- فارس / ۴.۲۳.۰۷
۲- چهار محال و بختیاری / ۵.۲۲.۰۷
۴۰۰ متر مانع:
۱- سارا ندافی / فارس / ۱ دقیقه و ۸ ثانیه و ۵ صدم ثانیه
۲- درنا ماهینی / بوشهر / ۱.۱۳.۰۸
۳- عاطفه خسروی / چهار محال و بختیاری / ۱.۵۳.۰۸
نتایج تیمی:
۱- فارس ۹۵ امتیاز
۲- تهران ۶۲ امتیاز
۳- البرز ۵۰ امتیاز
۴- خراسان رضوی ۴۹ امتیاز
۵- اصفهان ۴۸ امتیاز
۶- همدان ۴۳ امتیاز
۷- اردبیل ۴۱ امتیاز
۸- گلستان ۲۹ امتیاز
نظرات