بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۲-۲:۰۸ ب.ظ
کد خبر : 6608
نسخه چاپی نسخه چاپی
صبح امروز در لشکر عملیاتی 16 قدس استان

همایش بزرگ نیروهای ادواتی و ضدزره سپاه گیلان برگزار شد

در این همایش که با حضور ۲۵۰ نفر از رزمندگان ادواتی و ضدزره دوران دفاع مقدس در حسینیه بنی فاطمه لشکر عملیاتی ۱۶قدس برگزارشدحجت حیدری فرمانده گردان ادوات و ضدزره دوران دفاع مقدس، سردار هامون محمدی و سردار حق بین فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس سخنرانی کردند.

33به گزارش ۸دی نیوز همایش بزرگ نیروهای ادواتی و ضد زره سپاه گیلان صبح امروز در لشکر عملیاتی ۱۶ قدس استان برگزار شد.

 سردار حق بین فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در حاشیه این همایش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج گیلان، تجلیل و تقدیر از رزمندگان ادواتی و ضدزره و نیز جمع آوری خاطرات و تجربه های رزمندگان دوران دفاع مقدس را از مهم ترین اهداف برگزاری همایش بزرگ نیروهای ادواتی و ضدزره استان گیلان بیان کرد.

scan0012 

وی با اشاره به نقش نیروهای ادواتی و ضدزره در دوران دفاع مقدس گفت:

 نیروهای اداواتی و ضدزره نقش اساسی در پشتیبانی از رزمندگان دوران دفاع مقدس داشتند زیرا این نیروها نزدیک و یا در فاصله کمتر از ۳ کیلومتر از نیروهای رزمنده بودند و بیشترین تیر و دید را روی نیرهای دشمن داشتند.

 سردار حق بین با بیان اینکه آتش نیروهای ادوات و ضدزره موثرتر از آتش سایر نیروها بود تصریح کرد: این نیروها در کنار رزمندگان خط مقدم با شلیک موشک های کوتاه برد، از جمله تاو و مالیوتکا توانستند نقش برجسته ای در انهدام ارتش نظامی عراق داشته باشند.

 zereh_2

 وی با اشاره به اینکه آمار درستی از نیروهای ادواتی و ضدزره استان موجود نیست افزود: شناسایی نیروهای اداوتی و ضد ذره یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش است.

 سردار حق بین یادآور شد: همچنین جمع‌آوری اسامی شهدای ادوات و دیگر رزمندگان برای انتشار در کتاب ادوات و ضدزره استان گیلان در همایش مذکور صورت می‌گیرد.

 گفتنی است در این همایش که با حضور ۲۵۰ نفر از رزمندگان ادواتی و ضدزره دوران دفاع مقدس در حسینیه بنی فاطمه لشکر عملیاتی ۱۶قدس برگزارشدحجت حیدری فرمانده گردان ادوات و ضدزره دوران دفاع مقدس، سردار هامون محمدی و سردار حق بین فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس سخنرانی کردند.

 

 

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه