بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۲-۱۱:۰۹ ق.ظ
کد خبر : 5935
نسخه چاپی نسخه چاپی
روایت واکنش هوشمندانه مردم به فرش قرمز نزدیکان دولت

آتش خشم ایرانیان از جنایات کاخ سفید بر پرچم آمریکا + عکس

در روزهایی که اخبار مذاکره دولتمردان با مقامات آمریکایی در صدر اخبار رسانه ها قرار دارد، نماز جمعه امروز تهران بیش از جمعه های قبل، حال و هوای ضدآمریکایی به خود گرفته بود.

به گزارش  ۸دی نیوز، مردم نمازگزار تهران ضمن رساتر سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، پس از اتمام نماز جمعه نیز در دو مسیر درب جنوبی دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب، و مسیر درب شرقی به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند و از مسئولین دولت درخواست کردند پشت پرده معامله در حال انجام با آمریکا را به طور شفاف برای ملت بازگو کنند.

برخی شعارهای مردم در راهپیمایی خیابان انقلاب عبارت بودند از: «رابطه با آمریکا / یک خواب بی تعبیر است»، «سازشگری با شیطان / خیانت است به قرآن»، «حیثیت انقلاب / دشمنی با آمریکاست»، «مرگ بر آمریکا / مرگ بر اسرائیل».
همچنین برخی جوانان با در دست گرفتن طرح های گرافیکی مرتبط و جملاتی از امام راحل و رهبری، و نیز تصاویر مشترک مسئولین آمریکایی و اسرائیلی، هشدار دادند که در مورد مبارزه با ظلم و بعد استکبارستیزی انقلاب اسلامی به هیچ کس اجازه کوتاهی و سازش نخواهند داد.
آتش زدن نمادین پرچم آمریکا و توزیع نشریات تحلیلی مرتبط، از دیگر برنامه های اجرا شده در هر دو راهپیمایی مردمی نمازگزاران تهرانی بود.
شایان ذکر است مطابق اخبار رسیده به کمیته صیانت از منافع ایران، مردم نمازگزار در نمازهای جمعه سراسر کشور من جمله شیراز، قم، مشهد بابرپایی تجمعاتی مشابه نسبت به تلاش های اخیر برای حذف شعار مرگ بر آمریکا و تامین نظر دولت های غربی در پرونده هسته ای اعتراض کردند.
IMG15432809
منبع: رجا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه