بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۲-۷:۵۸ ق.ظ
کد خبر : 5627
نسخه چاپی نسخه چاپی
در ستاد پليس استان برگزار شد

نشست تعاملی مدیر کل و معاونان صدا و سیمای گیلان با فرمانده انتظامی استان

نشست تعاملی مدیر کل و معاونان صدا و سیمای استان گیلان با دعوت فرمانده انتظامی استان گیلان روز گذشته در ستاد پلیس استان برگزار شد.

به گزارش ۸دی نیوز نشست تعاملی مدیر کل و معاونان صدا و سیمای استان گیلان با دعوت فرمانده انتظامی استان گیلان روز گذشته در ستاد پلیس استان برگزار شد.

“نصرپور” مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان در این نشست  پس از ارائه کار خواسته های معاونت اجتماعی پلیس گیلان برای پوشش برنامه های متنوع هفته ناجا و دیگر فعالیتهای پلیس، گفت: علیرغم اینکه حجم ماموریت ها و فعالیتهای پلیس با امکانات و مقدوراتش همخوانی نداشته، توانسته نتایج خوبی بدست آورد.

 وی با اظهار امیدواری از اینکه ارتقای کیفی برنامه ها موجب ارتقاء احساس امنیت در جامعه شود، افزود: صدا و سیما قادر است فعالیت پلیس را با زبان هنر به جامعه ارائه دهد.

 نصرپور مشارکت بیشتر پلیس در کارهای خبری و تصویری، آموزشی پلیس در زمینه های مرزبانی، فن آوری و ارتباطات اجتماعی، مبارزه با مواد مخدر، آگاهی اجتماعی و.. خواستار شده و تصریح کرد: سقف صدا و سیما برای انجام کارها و فعالیتهای پلیس محدود نبوده، زیرا صدا و سیما معتقد است توفیقات و حل مشکلات جامعه در گرو تامین امنیت در جامعه می باشد.

 وی به هجمه تبلیغات دشمن در فضای مجازی اشاره و اظهار داشت: فعالیت پلیس در فضای مجازی درخور توجه است و صدا و سیما از فعالیت پلیس در این راستا نیز استقبال خواهد کرد.

سردار ابراهیم قائد رحمتی فرمانده انتظامی استان گیلان نیز در این نشست بر اهمیت رسانه جهت ایجاد نگرش برای مشارکت در تامین امنیت اجتماعی تاکید نمود و گفت: پلیس در تمامی زمینه ها آمادگی همکاری با صداو سیما را دارد.

سردار ابراهیم قائد رحمتی افزود: انعکاس واقعیتها با زبان هنر تاثیری نافذ در جامعه داشته و پیشگیری اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است، در این نشست معاونان رادیو، خبر و سیمای صدا و سیما و پلیس های تخصصی هرکدام نظرات خود را درخصوص استفاده بهینه از ظرفیت رسانه ارائه نمودند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه