بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۳-۲:۳۸ ب.ظ
کد خبر : 51409
نسخه چاپی نسخه چاپی
روابط عمومی بازرسی خبر داد:

شهرداری کلانشهر رشت مورد بازرسی قرار می گیرد

هیأتی متشکل از کارشناسان و بازرسان بازرسی کل گیلان با استقرار در شهرداری کلانشهر رشت نسبت به بررسی طرح های ساماندهی و مدیریت پسماند (اعم از تولید ، جمع آوری و بازیافت) نظارت و بازرسی می نمایند.

به گزارش ۸دی نیوز، روابط عمومی بازرسی کل گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد : در راستای تقویت نظارتها و انجام بازرسی های برنامه ای سال ۱۳۹۳ ، هیأتی متشکل از کارشناسان و بازرسان بازرسی کل گیلان با استقرار در شهرداری کلانشهر رشت نسبت به بررسی طرح های ساماندهی و مدیریت پسماند (اعم از تولید ، جمع آوری و بازیافت) نظارت و بازرسی می نمایند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است : محورهای این بازرسی ها حول موضوعاتی از قبیل : بررسی عملکرد شهرداری در جمع آوری و تفکیک ، بازیافت و پسماند و دفن آنها و جانمائی و مشخص نمودن محل های مجاز دفن پسماند و بررسی قراردادها و درآمدهای ناشی از بازیافت پسماند و … خواهد بود.
در پایان لازم به ذکر است که شهروندان محترم گیلانی و کلیه کارکنان دستگاه های اجرائی می توانند نسبت به انتقال موضوعات و یا سوءجریانات احتمالی در دستگاه یاد شده تا تاریخ ۲۶/۰۸/۱۳۹۳ از طریق مراجعه حضوری به دفتر هیأت واقع در رشت – خیابان سعدی و یا با استفاده از سامانه ملی رسیدگی به شکایات و اعلامات به آدرس اینترنتی Shekayat.bazrasi.ir و یا به وسیله تلفن گویای ۱۳۶ اقدام نمایند.

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه