تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۲-۱۰:۵۶ ق.ظ
کد خبر : 5117
نسخه چاپی نسخه چاپی
آیت الله نوری همدانی:

روحانی در سازمان ملل تفکرات مقام معظم رهبری را تبیین کرد

آیت الله نوری همدانی گفت: آقای روحانی در سازمان ملل فرهنگ ایران را به درستی معرفی و نسبت به تبیین تفکرات رهبر انقلاب اسلامی اقدام کرد که شایسته تقدیر است.

به گزارش ۸دی نیوز، آیت الله حسین نوری همدانی،  جمعی از مدیران شهرداری قم، با اظهار کرد: قم شهر مهمی است و در انقلاب اسلامی نقش مهمی داشته است و مسئولین این شهر، وظایف مهمی بر دوش خود دارند.

مرجع تقلید شیعیان افزود: شهرداری قم باید برای شهرهای دیگر الگو باشد زیرا قم خاستگاه انقلاب اسلامی بوده و نگاه مردم به این شهر است.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: این امید می‌رود که در دوران جدید مدیریت شما، خدمت به مردم در بخش‌های مختلف بیشتر شود و مردم شاهد خدمات بهتری باشند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: اسلام برای هر فردی، سه مسئولیت در نظر گرفته است که شامل مسئولیت فردی، اجتماعی و شغلی است.

مرجع تقلید شیعیان افزود: هر فرد وظیفه دارد خودسازی فردی را انجام دهد تا به کمال لازم برسد و در این مسیر، ایمان، اعتقاد، تعهد، تقوا و عمل صالح به وی کمک می‌کنند.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: نظام زندگی انسان براساس زندگی اجتماعی ساخته شده است و از این رو مسئولیت اجتماعی نیز اهمیت دارد و در کنار این مسئولیت، مسئولیت شغلی قرار دارد.

وی افزود: هر کسی که پست و سمتی را به عهده می‌گیرد، در برابر مردم و خدا مسئول است و هر فکر و قدم و قلم و نفسی که در راه خدمت به مردم باشد، عبادت است.

آیت الله نوری همدانی به مسائل روز اشاره کرد و ضمن تقدیر از سخنان سنجیده رئیس جمهور در سازمان ملل اظهار کرد: رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، همان گونه که انتظار می‌رفت، در مسیر حل مشکلات سخن گفت و به ارائه راهکار پرداخت.

وی افزود: آقای روحانی، فرهنگ ایران را به درستی معرفی و نسبت به تبیین تفکرات رهبر انقلاب اسلامی اقدام کرد که شایسته تقدیر است.

منبع: تسنیم

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه