تاریخ انتشار : ۲۶ شهریور ۱۳۹۳-۱۱:۵۴ ق.ظ
کد خبر : 48550
نسخه چاپی نسخه چاپی
تقلید آقای دوربینی اصلاح‌طلبان

نامه بدون سلام خاتمی به سبک رفسنجانی + عکس

سران فتنه (خاتمی، موسوی، کروبی) تاکنون با عطوفت اسلامی نظام روبرو شده و برگزاری دادگاه و اجرای حکم مفسد فی الارض آنان که اعدام است، به تاخیر افتاده است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از خیبر آنلاین، نامه عوامفریبانه یکی از سران فتنه به امام خامنه ای و آرزوی عافیت و دوام عمر برای ولی امر مسلمین با حاشیه هایی همراه بوده است.

از جمله حاشیه های مطرح شده درباره نامه منتشره توسط محمد خاتمی، درخواست وی برای ملاقات با امام خامنه ای بود که ظاهرا با این درخواست مخالفت شده است.

یکی از حاشیه های دیگر این نامه، نگارش آن به سبک نامه معروف و جنجالی هاشمی رفسنجانی به ولی امر مسلمین است به طوری که نامه خاتمی نیز بدون “سلام” نوشته شده است.

این قبیل نامه نگاری از سوی سران فتنه نشان دهنده ادب نداشته آنهاست و نمی توان این اقدام را سهوی دانست چراکه نگارش نامه برای عالیترین مقام در امت اسلامی، چارچوب و قواعد خود دارد که متاسفانه پادوهای اسراییل و آمریکا در کشور در برابر آن از قاعده مستثنی هستند.

index
همچنین انتشار آن در شبکه مجازی اینستاگرام و مسایلی از این دست همه و همه نشان دهنده این است که سران فتنه برای بازگشت به نظام و میان مردم لحظه شماری می کنند اما با گستاخی حاضر نیستند به جرم های آشکار خود علیه ملت و انقلاب اعتراف نمایند.

خاتمی که بیش از یکسال است دیپلماسی نامه و حضور در گعده های چندنفره را جهت حضور در تیتر رسانه ها و بازگشت به قدرت انتخاب کرده، تاکنون پیرامون ظلم بزرگی که همراه با دیگر سران فتنه علیه نظام مرتکب شده، اعلام نظر صریح نداشته است.

طبق نظر رییس قوه قضاییه که سران فتنه را مجرم قطعی دانسته و نیز، حقوقدانان بسیاری که حکم آنان را مفسد فی الارض اعلام کرده اند، سران فتنه (خاتمی، موسوی، کروبی) تاکنون با عطوفت اسلامی نظام روبرو شده و برگزاری دادگاه و اجرای حکم مفسد فی الارض آنان که اعدام است، به تاخیر افتاده است.

بنابراین به خاتمی پیشنهاد می شود به جای دست و پا زدن های اضافی، به همان نامه نگاری پیرامون شهر موش ها و… ادامه دهد و در نقش “آقای دوربینی اصلاحات” به گعده های چندنفری سر بزند چون در وجود او و دیگر سران فتنه، قدرت و شجاعت پذیرش جفا و اشتباه و توبه درگاه الهی و عذرخواهی از نظام و مردم وجود ندارد.

کلمات کلیدی : ، ،

يک ديدگاه

  1. سید سجاد گفت:

    خف میدونی یعنی چه خاتمی؟؟

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه