تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۳-۱۲:۳۷ ب.ظ
کد خبر : 48312
نسخه چاپی نسخه چاپی
در سایه غفلت مدیران فرهنگی؛

هم نشینی شخصیت های ضد اسلامی با دانش آموزان در کلاس درس+ تصاویر

با توجه به حساسیت های فرهنگی رهبرمعظم انقلاب برخی از تولید کنندگان لوازم التحریر اقدام به تولید محصولات با اشکال ملی و مذهبی را در بازار عرضه کردند ولی متاسفانه نه فرهنگ سازی مناسبی صورت گرفته است و نه نظارتی که موجب تغییر رویکرد شود دیده می شود.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از لنگرنیوز ، طبق روال سال های گذشته و همزمان با نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید نمایشگاه پاییزه برای فروش لوازم التحریر و وسایل خانگی دیگر در شهرستان ها برگزار می شود.

امسال این نمایشگاه در ابعاد بزگتری نسبت به سال گذشته از ۱۵ شهریور برگزار شد و تا ۲۵ شهریور نیز ادامه دارد و به گفته مسئول برگاری این نمایشگاه تمام اجناس ۱۰ الی ۲۰ درصد نسبت به بازار ارزان تر هستند و دارای تخفیف می باشند.

یکی از مواردی که موجب شد تا این خبر را منتشر کنیم عدم نظارت و توجه به تولیدات داخلی بخصوص در بحث فرهنگی است.

همزمان به نزدیک شدن به فصل خزان ، طبق روال سال های گذشته نمایشگاه پاییزه در لنگرود از ۱۵ شهریور به مدت ۱۰ روز بازگشایی شد .

با توجه به اینکه اول فصل پاییز زمان بازگشایی مدارس می باشد طبعا یکی از غرفه های نمایشگاه پاییزه مربوط به لوازم التحریر ها می شود و شرکت کنندگان با تنوع دادن به محصولات خود در پی رقابت و سودآوری بیشتر خواهند بود.

چند سالی است که ورود شخصیت هایی نظیر مرد عنکبوتی ،  انگلبرت ، سیندرلا ،‌بن تن و از جمله شخصیت های کذایی دیگر وارد بازار ایران شده است که همه مستقیم و یا غیر مستقیم از سوی امریکا و اسرائیل تولید و وارد بازارها می شود.

یکی از مواردی که در ایران به عنوان یک کشور اسلامی با آن مواجه هستیم حملات فرهنگی دشمن بعد از جنگ تحمیلی بود که رهبر معظم انقلاب در سه دهه اخیر مکرر به ان اشاره فرمودند و نگرانی خود در خصوص تجاوز دشمن به فرهنگی اسلامی اعلام کرده اند.

با وجود تعدد شخصیت های قرانی ، انقلاب و اسلامی ولی ضعف هایی در تولید و حمایت این گونه شخصیت ها در لوازم التحریر به عنوان یکی از وسایلی که یک دانش اموز در طول یک سال به ان نیاز دارد دیده می شود .

در دو سال گذشته شاهد حضور دفتر هایی با اشکال مذهبی ، قرآنی بوده ایم ولی طبق اظهار نظر تولید کنندگان این محصولات ، کمتر حمایتی از سوی مسئولین شاملشان شده اند و با انبوه واردات لوازم التحریر خارجی که فرهنگ اسلامی ما را مورد هدف قرار گرفته است مواجه هستیم.

با این حال و تمام این حرف هایی که بارها گفته شد و در سالی که رهبر معظم انقلاب آن را به نام فرهنگ مزین نموده اند متاسفانه کمتر کاری در زمینه فرهنگ انجام شده است.

اگر به سری به غرفه های لوازم التحریر در نمایشگاه پاییزه بزنیم با انبوه شخصیت های ضد اسلامی مواجه هستیم ولی فقط یک غرفه به تعداد محدود از دفاتری با شخصیت های اسلامی را برای فروش به نمایش گذاشته بودند.

طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای نسبت به تولید و حمایت از محصولات داخلی و فرهنگ سازی ، ‌متاسفانه در این نمایشگاه شکل های غربی و ضد اسلامی درغرفه های لوازم التحریر اجناسی بیشتر از تولیدات داخلی به چشم میخورد.

این درصورتی است که رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت لنگرود در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار لنگرنیوز” >لنگرنیوز اعلام کرده بود که نمایشگاه ها با هدف نمایش و حمایت تولیدات داخلی برگزار و کالاهای خارجی و قاچاق نباید در نمایشگاه ها عرضه شود.

رفیق خواه افزود : نمایشگاه برای توانمندی های ما می باشد و عرضه کل کالاهای خارجی در نمایشگاه از لحاظ قانونی معذوریت دارد.

وی ادامه داد : در برخی اوقات ممکن است کالاهایی وجود داشته باشد که به طور مثال در کشور نمونه آن وجود نداشته باشد.

با توجه به گفته های رئیس اداره اداره صنعت ، معدن و تجارت ، متاسفانه اجناس خارجی بخصوص درغرفه های لوازم التحریر بیشتر از محصولات داخلی به چشم می آید .

با توجه به حساسیت های فرهنگی رهبرمعظم انقلاب برخی از تولید کنندگان لوازم التحریر اقدام به تولید محصولات با اشکال ملی و مذهبی را در بازار عرضه کردند ولی متاسفانه نه فرهنگ سازی مناسبی صورت گرفته است و نه نظارتی که موجب تغییر رویکرد شود دیده می شود.

انتظار داشتیم با سخنان و تاکید رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت در این نمایشگاه وضعیت بهتری را مشاهده کنیم.

شاید بیراه نباشد که بگوییم شخصیت های ضد اسلامی با دانش آموزان و فرزندان ما در کلاس های درس و در یک کشور اسلامی هم نشین شده است.

شخصیت هایی که با نگاه و دقت بیشتر به هویت اصلی ان مشاهده می کنیم که هدفشان براندازی و مقابله کردن با انقلاب ایران و اسلام است .

مصلما اگر طبق سفارشات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای از تولیدات داخلی در هر زمینه ای استفاده کنیم چند صورت امکان پذیر است که هم رقابت تولیدکنندگان بالاتر می رود و هم چرخه اقتصادی کشور رونق میابد.

اگر می شد برای برگزاری نمایشگاه قوانینی در نظر گرفت که محصولات داخلی برای فروش عرضه شوند و یا حداقل محصولات داخلی نسبت به محصولات وارداتی برتری داشته باشند بی شک دو دلیل ذکر شده در بالا انجام می شود.

باید این را در نظر داشته باشیم که دانش اموزان امروز آینده سازان فردا خواهند بود و اگر ذهن یک دانش اموزان در زمان فراگیری به صورت مستقیم و غیر مستقیم مورد هدف دشمن قرار بگیرد نگاه اسلامی در ذهن ها مغفول خواهد شد و دشمن نیز به هدف خود دست پیدا می کند.

پی نوشت : فقط یک لحظه تصور کنید که فرزند شما مسئول گرامی ، به جای شناخت اثار و شخصیت های ملی ، مذهبی ، به سمت شخصیت های کذایی که دشمن برای مقابله  و درگیر کردن انقلاب تولید می کند برود.همین

تصاویر زیر از نمایشگاه پاییزه که هم اکنون در حال برگزار شدن است گرفته شده است و اگر کمی دقت کنیم فقط یک غرفه از دفاتری که با اشکال ملی و مذهبی تولید شده است به صورت محدود به نمایش گذاشته است.تصاویر زیر گویای عرائض گفته شده می باشد.

1 (16) 1 (15) 1 (14) 1 (9) 1 (10) 1 (11) 1 (12) 1 (13) 1 (8) 1 (7) 1 (6) 1 (1) 1 (2) 1 (3)

کلمات کلیدی :

يک ديدگاه

  1. یاسر گفت:

    به به از هر دم باغی می رسد از نوع تدبیری

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه