تاریخ انتشار : ۴ مهر ۱۳۹۲-۱۱:۴۴ ق.ظ
کد خبر : 4806
نسخه چاپی نسخه چاپی
اختراع ضیایی یکی از نخبگان گیلان

اسلحه ابتکاری که آتش را تا ۳ متر پرتاپ می نماید

این اسلحه همتا و مشابه خارجی ندارد،این اختراع از طرف سازمان ثبت اختراعات کشور ثبت گردیده است و تا کنون از طرف این سازمان هیچگونه حمایتی از وی صورت نگرفته است

به گزارش ۸دی نیوز محمد حسین ضیایی یکی از نخبگان استان گیلان در نمایشگاه هفته دفاع مقدس اسلحه ای به نمایش گذاشته است که به گفته وی این اسلحه همتا و مشابه خارجی ندارد،اختراع وی از طرف سازمان ثبت اختراعات کشور ثبت گردیده است و تا کنون از طرف این سازمان هیچگونه حمایتی از وی صورت نگرفته است ، ضیایی به جز این اختراع چندین اختراع دیگر در  زمینه های دیگر داشته است.

59

محمد ضیایی در شرح  کارکرد این اسلحه گفت: این اسلحه به خاطر داشتن مکانیک داخلی ابتکاری آتش بوجود آمده را در یک خط مستقیم تا ۳ متر پرتاپ می نماید.

به گفته ی وی  این اسلحه را می توان در طلا فروشی ها و ادارات و مراکزی که امنیت در آنها مهم بوده و حق استفاده از اسلحه های گرم را ندارند استفاده نمود.

ضیایی بی توجهی سازمان های داخلی را تاسف بار دانسته و افزود: هیچگونه حمایتی از سازمان های مرتبط صورت نگرفته است و در حال پیگیری هستم تا این اختراع را در خارج از کشور عرضه نمایم، و از سازمان بسیج مهندسین تشکر می کنم که این فرصت را به من داده است تابتوانم ، در نمایشگاه اختراع خودم را به نمایش بگذارم.

منبع:  پیک دانشجو

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه