تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۳۹۳-۱۰:۱۹ ق.ظ
کد خبر : 47844
نسخه چاپی نسخه چاپی
قائم مقام اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور:

رضایتمندی مردم شمال ازحمل ونقل همگانی ضعیف است

قائم مقام اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور گفت:استان های شمالی توریست پذیر بوده ، ولی رضایت مندی مردم از حمل و نقل همگانی بسیار ضعیف است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از لاهیجان، قائم مقام اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور گفت:استان های شمالی توریست پذیر بوده، ولی رضایت مندی مردم از حمل و نقل همگانی بسیار ضعیف است.

52

جواد صباغان با بیان اینکه اتحادیه سازمان های حمل و نقل کشوری امسال برنامه ریزی کرده که هفت دوره آموزشی در هفت منطقه کشور برگزار کند افزود:این آموزش برای مدیران و شهرداران برگزار می شود تا ۳۱ استان کشور را پوشش و مورد آموزش قرار دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه با اعلام آمادگی شهردارلاهیجان این آموزش را در این شهرستان برگزار کردیم افزود:صرفا این برنامه کاری جز بحث آموزش نداشته و در واقع آموزش نوعی سرمایه گذاری بلند مدت است.

جواد صباغان با بیان اینکه شاید نتایج این آموزش به این زودی ثمر بخش نشود افزود:در واقع آموزش نوعی سرمایه گذاری برای آینده است تا مدیران و شهرداران با قوانین مربوط به خودشان آشنا شوند.

قائم مقام اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور با اشاره به اینکه هر مدیری که عالمانه حرکت کند می تواند با بکارگیری قوانین در پیشبرد اهدافش موفق باشد گفت: در حوزه های استان های شمالی که توریست پذیر است استقبال مردم از حمل و نقل در حد مطلوب قرار دارد ولی میزان رضایت مندی آنها در حوزه حمل و نقل بسیار کم است.

وی در پایان با اشاره به اینکه در حوزه اتوبوسرانی کمتر می بینیم که مردم از اتوبوس استفاده کنند افزود:این موضوع به لحاظ بافت شهری و ترافیک های سنگینی است که در مناطق شمالی وجود دارد.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه