بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۳-۲:۴۰ ب.ظ
کد خبر : 46957
نسخه چاپی نسخه چاپی
از گوشه‌ و‌ کنار سیاست گیلان:

هجوم کاروان مردم سالاری به یک مدرسه در ماسال/ گشت و گذار یک وزیر در گیلان!

دوره دوره ی کلید بدستی و تردستی و این حرفاست وگرنه کارهرکسی نبود که دریه چشم به هم زدن ازدست دیگری کپی برداری کنه……۲شهردار در استان گیلان تغییر کرد، در لاهیجان و فومن و تالش و …

به گزارش ۸دی نیوز، پایگاه خبری تحلیلی احرار گیل در آخرین بسته شنیده های خود نوشت:


نیمه آبستراکسیون برخی اعضای شورای اسلامی شهر رشت!!

(منظور ما تایید اقدامات هیتلرنیستا ولی…) میگن هیتلر، جانی معروف آلمان، در زمان جنگ، جلسه هیات دولت خودشو آورده بود خط مقدم جنگ تا همه دراونجا تصمیمات مهم و فوری بگیرن.

دراین میان یکی از وزرا(مثلاً وزیر کشاورزی) چند دقیقه دیر به جلسه میرسه! آورده اند که هیتلر پا میشه دم درب اطاق جلسه میره و علتش رو از وزیر(بد بخت) میپرسه . وزیر در پاسخ میگه که ترافیک بود و… چند دقیقه تاخیر داشتم…

هیتلر اسلحه ی خودشو میذاره تو مخ وزیر و میگه: وزیری که در زمان جنگ تاخیر بکنه؛ معلومه که در زمان صلح چه میکنه!!

جلسه  جلسه ی انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر رشت بود، جلسه ای به این مهمی؛ طرف ۴۵ دقیقه تاخیر داشته!! جلسه رو ختم کردن ، تازه دو تا دوتا، بال در بال هم دادن دارن میان جلسه ی به این مهمی !! شما باشید نمیگید جای هیتلر خالی؟! نه خداییش نمی گید؟!

آخه  در حادثه ای به این مهمی با تاخیر ؛ دست در گردن هم انداختن و سلانه سلانه بیان به جلسه ؟!  خدا به داد شهر و مدیریت شهری اش برسه!!

بابا! یا اصلاً نمی آمدید! یا می آمدید آبستراکسیون می کردید یا…

این دیگه چه جور اقدامی(اعتراضی)  بود ،آخه…


ahrar 14 (1)

هجوم کاروان مردم سالاری به یه مدرسه دولتی( ! )در ماسال!

شنیدیم که اعضای حزب مردم سالاری آقا مصطفی ی کواکبیان هجوم آورده به یه مدرسه دولتی(!) درماسال تا اجلاسیه امسال خود را درآنجا برگزار کنه.

اینکه میانه ی وزیر اصلاحاتی (دولت تدبیر) در راس یه وزارتخونه این میدان را به اینها داده یا نه، شما فکر بد نکنین. اینکه چرا ماسال انتخاب شده برای  اینگونه میدانهای عرضه اندام، باز شما فکر بد نکنین، ولی…

ولی ما ماندیم که چرا خیلی ها چاف و چمخاله و «روستای داخل» لاهیجان که مرکز کباب خوری های فصلی و نیمه شبی است ویل می کنن میرن در روستاهای اطراف ماسال؟

رفقای دولت دهم هم هرچندوقت یکبار ازتهران میان ماسال در روستای … کبای خوری !

رییس دولت اش هم میگن شبانه میاد ماسال …!!

یعنی آقا مصطفی ی مردمسالار؛ برای رو کم کنی یه ایل رو داره میاره ماسال؟!


 ahrar 14 (5)

«کلید» استیضاح از وزرا به شهرداران گیلان رسید!

دوره دوره ی کلید بدستی و تردستی و این حرفاست وگرنه کارهرکسی نبود که دریه چشم به هم زدن ازدست دیگری کپی برداری کند……

۲شهردار در استان گیلان تغییر کرد، در لاهیجان و فومن و تالش و برخی بخش های دیگرگیلان هم وضعیت شهرداران در نوسان است و وضعیت شان مثل دلار بالا و پایین میره و کار دست «جمشید بسم الله»ها گیر کرده!! ؛ میگن تعدادی از شهرداران شهرهای گیلان ازجمله؛ رودسر، رشت و انزلی درنوبت استیضاح قراردارند و… فعلاًهمین. خدا به خیرکنه…


url

مطلب «خوب و شایسته ای» است!

انتشار اولین اسامی کاندیداهای احتمالی خبرگان رهبری در گیلان  از سوی احرارگیل حرف و حدیث های فراوانی رو در محافل ایجاد کرد که جا دارد ازهمه بزرگوارانی که تماس گرفتند و یا نظرات خود را کامنت گذاشتند تشکر کنیم و دست بوس همه ی حضرات باشیم.

اما شنیدیم دفتر یکی از حضرات آیات نمایندگان کنونی مجلس خبرگان رهبری استان گیلان پرینت مطلب «آیا خبرگان رهبری در گیلان با این حضرات کلید می خورد؟!» اختصاصی احرارگیل را نزد این بزرگوار می برند تا ملاحظه بفرمایند.

نقل می کنند که حضرت ایشان با مشاهده و مطالعه مطلب و دقت دراسامی اعلام شده مکثی و تاملی می فرمایند؛ سپس به حاضرین می فرمایند: مطلب خوب و شایسته ای است حضرت آیت الله آقای … اگر قبول کنند بیایند بسیار پسندیده و بجاست. من ایشان را می شناسم و به ایشان ارادت دارم…


ahrar 14 (1)

جایگزین شهردار رشت از قرارگاه خاتم(ص) می آید؟!

همین که یه تلنگری به یکی در یه جایی میخوره جریانات سیاسی دست بکارمیشن و برای فرد مورد نظر حدیث ها جورمیکنن و…

شنیدیم برای شهری که شهردارغیر بومی اش با ۱۳ امضای شورا به مسلخ می رود رایزنی ها فراوان شده تا فردی ازهمین استان (بومی)، مهندس و کار کشته ی این کار از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) ازهم اکنون در آستین داشته باشند تا برخی ها در بوق نکنند که ما درگیلان گزینه ای بهتر از (شهردارغیربومی) نداشتیم و…

این مهندس گیلانی سالها دردوران دفاع مقدس در مهندسی رزم و پس از آن هم درقرارگاه خاتم الانبیا(ص) با در دست گرفتن پروژه های مهم نقشی اساسی ایفا نموده است… تا بعد


قالی-بافی-در-اصفهان-300x225

آقای فرماندار! شهردار بنشینه قالی گل کنه؟!

ازشنیده های ماست که یکی از بزرگان شهر پرهیاهوی استان که شورای اسلامی اش درآستانه ی آزمونی بزرگ استیضاح شهردار غیربومی شهرش قراردارد دست به دامن فرماندار شده تا به هر طریق ممکن مانع این استیضاح بشه! یا برخلاف استیضاح «وزیرمظلوم!» در رشت رای نیاره!!

میگیم عجب هیاهوئیه دراین استانداری، برای بقاء این شهردارمظلوم!

میگیم آقای فرماندار! ای کاش هیاهوی جو حاکم بر استانداری در زمینه ی استیضاح شهردار را بی خیال می شدی و این جملات را بر زبان نمی آوردی که: شهرداری رشت در ماه های اخیر در زمینه اجرای پروژه های عمرانی، ساماندهی زباله ها و لای روبی رودخانه های رشت و آسفالت معابر و هدایت آب های سطحی در حوزه خدمات شهری فعالیت های خوبی را انجام داده است .و بعد هم شورا که استیضاح حق قانونی اش است را تهدید نمی کردی؛ متهم نمی کردی به: شورای اسلامی نباید در این رابطه با تصمیم گیری عجولانه جریان فعالیت های عمرانی شهری را متوقف کند و…

خب آقای فرماندار اگه آقای شهردار این کارها را نمی کرد؛ چه باید می کرد؟! یعنی توقع داشتید بنشینه  توخونه قالی گل بزنه؟!!


ahrar 14 (2)

ایول داره دکتر!

بالاخره یکی از مسئولین بلند پایه گیلانی در سفری که برای افتتاح پروژه های هفته دولت به آستارا داشت؛ غیرتش به جوش آمد و در پاسخ به ادعاهای کذایی استاندار اردبیل خودی نشان داد و گفته که هر چه از این ۲۰کیلومتر اراضی ما قبلاً استفاده کردید(به جهنم !) مال خودتون؛ حالا وقتشه پس بدید.

او به مسئولین آستارا دستور داده: ۲۰ کیلومتر از جاده حوزه استحفاظی گیلان در مسیر جاده آقجای تا تونل اردبیل را پیگیری کنید و از استان اردبیل باز پس‌ گیرید؛مردم ما در یک شهرستان نباید دو قیّم داشته باشند.ایول داره دکتر!


ahrar 14 (3)

وزیری که گشت و گذار در گیلان را به شرکت در همایش اش ترجیح داد!

آخه با گیلان و جاذبه های گردشگری اش چه می شود کرد! آدم در دوران پیری به جاذبه های از این دست بیشتر وابسته میشه خب نمونه اش رو از آقای وزیر بپرسید!

شنیدیم که آقایون: خسته بند، ندیمی، تامینی، کوچکی نژاد وعاشوری نمایندگانی بودند که  به رسم مهمان نوازی از تهران خود را به همایش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در رشت رسانده بودند تا آقای وزیر احساس غریبی نکنند.!

ساعت ۱۰ آغازهمایش بود هر چه حاضرین و مدعوین چشم به در دوختند که وزیر محترم شرف یاب شوند فایده ای نداشت ساعت یک بعد از ظهر سوت پایان همایش به صدا درآمد حضار خبر وزیر را ازهمدیگر می گرفتند که در این بین  هاتفی ندا در داد که آقای وزیر….

آخی، آقای وزیر با تعدادی از دوستان اصلاح طلب خود در گشت و گذار می پرداخته و برگزاری همایش رو به رییس هیأت مدیره مخابرات داده ؟ بدجوری به نمایندگان حاضر در جلسه برخورد! نه بابا؟!


ahrar 14 (4)

بالاخره این دو نفر هم به وحدت رسیدن؛ مبارکه!

میگن تهران محل نشست شان بود، بر و بچه های احمدی نژاد کاری کردن کارستان .  آه، آه، آقا! باورت میشه اینها دور یه میزجمع بشن، گل بگن و گل بشنون؟ نه؛ خدایی باورت میشه اینها ندای «ما همه با هم رفیقیم» سر بدن!

کدوما؟

همین دو تا همشهری شرق گیلانی رومیگیم… سفیر، وکیل وزیر!

دوتا همشهری داشتیم که یکی سفیر بود و دیگری وکیل و بعدش هم شد وزیر، یادتونه؟ شنیدیم اینها رو بچه های« بالا» خواسته اند و دارن تلاش می کنن تا پیمان برادری به امضاء برسونن!

بله! پیمان برادری!! شاید هم امضاء کردن ما خبر نداریم…

آخه اون همه تاخت و تاز؛ اون همه رفاقت با «رقیب» انتخاباتی، هجمه ها و شرکت آقازاده ی نامی اش در میتینگ های انتخاباتی، خطبه خوانی ها و همایش های رقیب و هزینه کردن ها و… چه میشه؟ً…

هی پدر سیاست بسوزه؛ بسوزه پدر سیاست!


يک ديدگاه

  1. به به گفت:

    بابا این همه بر و بچه های اصولی از نعمات طبیعی و معادن و … برای کسب درامد استفده یمتنن چرا نمیگید. بگید دیگه بابا . اخه این چه جور دینداری هستو

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه