بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۳-۹:۲۷ ق.ظ
کد خبر : 45829
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم لنگرود در مجلس:

پروژه کنار گذر شهرستان لنگرود ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

نماینده مردم لنگرود در مجلس از افتتاح یک لاین از کنارگذر لنگرود تا ۴ ماه آینده خبر داد و گفت: ۴۵ درصد کار پروژه کنار گذر لنگرود به اتمام رسیده است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از لنگرنیوز ، مهرداد لاهوتی ، با اشاره به پروژه‌های زیربنایی در دست اجر در این شهرستان، اظهار کرد: پروژه کنارگذر با ۱۱.۵ کیلومتر لنگرود را به شلمان وصل می‌کند و تاکنون ۴۵ درصد آن به اتمام رسیده است.

وی از افتتاح یک لاین از این کنارگذر  تا چهار ماه آینده خبر داد و افزود: پروژه اتصال چمخاله به رودسر  با ۹.۵ کیلومتر و عرض ۴۵ متر در حال اجرا است که این مسیر با اتصال‌سازی به آستارا، منافع اقتصادی مهمی دارد.

1102-146x110

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه مربوط به لنگرود تا رودخانه پلرود که تقسیمات جغرافیایی مربوط به لنگرود است تمام زمین‌ها تملک شده،گفت: عملیات زیرسازی آن تا بیش از ۶۰ درصد انجام شده است.

لاهوتی با اشاره به اینکه به زودی ساخت پل بر روی رودخانه پلرود آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: مسئولان باید در این زمینه همت بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها ملی و اعتبارات آنها تامین شده است، تصریح کرد: در پروژه کنارگذر لنگرود بالای ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه و تامین اعتبار آن مرحله به مرحله انجام می‌شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بندر چمخاله در فاز نخست مراحل نهایی خود را طی می‌کند، افزود: در مورد فاز دوم بحث آزادسازی صورت گرفته و موضوع واگذاری آن به بخش خصوصی بررسی می‌شود.

لاهوتی با بیان اینکه بندر چمخاله یک بندرتجاری با ظرفیت دو میلیون تن است، گفت: ظرفیت فاز نخست آن ۶۰۰ تن است.

وی با بیان اینکه بیمارستان شهر لنگرود با ظرفیت ۱۲۳ تختخواب در مرحله نازک کاری است خاطرنشان کرد: درمان بستر اطاقور در هفته دولت افتتاح می شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشتارگاه صنعتی شرق گیلان با برآورد ریالی ۱۵ میلیارد تومان، چند مدرسه، آسفالت راه‌های روستایی از پروژه‌های قابل افتتاح لنگرود در هفته دولت است، افزود: چند مورد پروژه گازرسانی و تکمیل ۵۰ درصد از مسکن مهر لنگرود از دیگر پروژه‌های مورد توجه این شهرستان در هفته دولت است.

لاهوتی از اتصال آب کومله به لنگرود با اعتباری بیش از دو میلیارد تومان خبر داد و گفت: مجتمع تفریحی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصص در هفته دولت امسال در لنگرود افتتاح می‌شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه