بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱ شهریور ۱۳۹۳-۹:۰۰ ق.ظ
کد خبر : 45543
نسخه چاپی نسخه چاپی
امام جمعه صومعه‌سرا:

تحریم‌های دشمنان با مقاومت مردم و دولت بی‌اثر می‌شود

امام جمعه صومعه‌سرا با وجود شهید و مقاومت سی و پنج ساله بعد از پیروزی انقلاب در برابر استکبار، بعضی افراد در داخل کشور می‌گویند در مقابل تحریم‌های کمرشکن استکبار نمی‌شود ایستادگی کرد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی این شهرستان اظهار کرد: خداوند نعمت‌هایی را به انسان‌ها عنایت کرده از سر اجبار نبوده بلکه خدا از سر لطف و مهربانی و محبت خویش نعمت‌های بی حد را به مخلوقات ارزانی داشته است.

وی با بیان اینکه خداوند توفقی شکرگزاری را به بندگان عنایت کرده تا سپاسگزار نعمت‌های وی باشیم، افزود: هر کس شکرگزار نعمت‌های خدا باشد یعنی خداوند به وی نظر دارد و دارای جا و مقام در نزد پروردگار است.

خطیب جمعه صومعه‌سرا گفت: خداوند به شکرگزاران آرامش و به کسانی که شکرگزار نیستنداضطراب عنایت می کند.

صدیقی به مقاومت مردم غزه در برابر دژخیمان روزگار اشاره و تصریح کرد: این مقاومت و ایستادگی درس بزرگی برای دنیا است که غزه با دست خالی در برابر دشمن تا دندان مسلح استادگی کرد.

وی خاطرنشان کرد: با وجود این همه شهید و مقاومت سی و پنج ساله بعد از پیروزی انقلاب در برابر استکبار، بعضی افراد در داخل کشور می‌گویند در مقابل تحریم‌های کمرشکن استکبار نمی‌شود ایستادگی کرد.

امام جمعه صومعه‌سرا تاکید کرد: آن افراد نادان مردم غزه را ندیدند که چگونه با دست خالی در برابر استکبار مقاومت و ایستادگی کرد و پیروز میدان شد.

صدیقی اظهار کرد: ما باید از ایستادگی مردم مظلوم غزه درس دوباره‌ای بگیریم و افراد نادان بدانند که با ایستادگی در مقابل دشمن هیچ‌گاه شکست نخواهند خورد و همیشه پیروز میدان هستند.

وی به هفته دولت که از دوم تا هشتم شهریور است اشاره کرد و افزود: هفته دولت، یادآوری مجدد خط مشی دولت و نظام اسلامی است.

امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی است که از طرفی مردم تلاش‌های دولتمردان در اداره کشور را ارج بنهند و از طرف دیگر هم مسئولان بتوانند گزارشی از تلاش‌ها و نتیجه آن را برای مردم تشریح کنند، گفت: با عملکرد مثبت دولت و ارائه ان به مردم، آن‌ها با آرامش و امیدواری بیشتری به زندگی خود می‌پردازند.

صدیقی با بیان اینکه دو شهید باهنر و رجایی از مسئولان صادق نظام هستند، تصریح کرد: آن‌ها نمونه‌ای از دولتمردان مکتبی و مردمی در جمهوری اسلامی به شمار می رفتند که به دست ستون پنجم دشمن و منافقین به شهادت رسیدند و در کینه نفاق منافقان کوردل سوختند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه