تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۳-۱۲:۰۵ ب.ظ
کد خبر : 45164
نسخه چاپی نسخه چاپی
در پی اظهارات استاندار اردبیل

اخطار شدیدالحن کوچکی نژاد به وزیر کشور/ استاندار گیلان واکنش نشان دهد

کوچکی نژاد گفت:جای تعجب است در استانه سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل که جا دارد توجه استاندار بیشتر به مشکلات این استان باشد به فرافکنی و حاشیه سازی در خصوص الحاق استارا به اردبیل می پردازد.

به گزارش ۸دی نیوز، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات تامل بر انگیز استاندار اردبیل گفت:جای تعجب است در استانه سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل که جا دارد توجه استاندار بیشتر به مشکلات این استان باشد به فرافکنی و حاشیه سازی در خصوص الحاق استارا به اردبیل می پردازد.

نایب رئیس کمسیون آموزش و تحقیقات بیان داشت:اینگونه اظهارات ناپخته از سوی استاندار، استان بزرگ و ارزشمند  اردبیل قابل قبول نمی باشد و اینگونه مسائل از لحاظ قانونی در حوزه اختیارات وزارت کشور است و اگر استاندار اردبیل خواسته ای دارد باید از وزات کشور داشته باشد نه انکه موضوعات مهم اینچنینی که تنش را به همراه دارد در جمع رسانه ها مطرح نماید.

کوچکی نژاد تاکید کرد:در این خصوص تذکر جدی به وزیر کشور داده می شود و با هماهنگی دیگر نمایندگان مجلس پیگیر این موضوع از مجلس شورای اسلامی خواهم  شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:جا دارد استاندار گیلان نسبت به اظهارات اینچنینی واکنش نشان دهد تا در آینده شاهد مواردی از سوی استانهای همجوار نباشیم. / رویدادنو

کلمات کلیدی : ، ،

۳ ديدگاه

 1. سینا گفت:

  آفرین به ایشون قصد تعریف ندارم ولی قانونی بودن اظهارات ایشون رو تایید میکنم واقعا که خوب جواب استاندار کستاخ اردبیل رو دادن.

 2. hady گفت:

  ,واقعا شهرهای غرب گیلان به اندازه شرق نشینهای آن توسعه نیافته اند شاید حق هم دارند که عکس العملی در برابر اینگونه جدایی ها ندارند
  مسئولان دقت کن

 3. سجاد گفت:

  دم کوچکی نژاد گرم که یه تنه در مقابل همه ایستاده و با این همه تهاجم به ایشان عقب نشینی نمی کنه

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه