تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۳-۱۰:۰۹ ق.ظ
کد خبر : 43848
نسخه چاپی نسخه چاپی
باقری‌خطیبانی‌درگفتگو با8دی‌نیوز:

رفتگران شهرداری ۲ ماه است که حقوق نگرفته اند/ ظلم آشکار شهرداری در حق کارگران!

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه حقوق این افراد زیر یک میلیون تومان است گفت: با توجه به هزینه های سرسام آور زندگی و اینکه بیشتر رفتگران شهرداری مستاجر هستند تاخیر در پرداخت حقوق رفتگران بی عدالتی در حق این قشر است.

محمود باقری خطیبانی در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی ۸دی نیوز، با اشاره به ظلم آشکار شهرداری در حق رفتگران اظهار کرد:این قشر زحمتکش دو ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند.

وی با بیان اینکه حقوق این افراد زیر یک میلیون تومان است افزود: با توجه به هزینه های سرسام آور زندگی و اینکه بیشتر رفتگران شهرداری مستاجر هستند تاخیر در پرداخت حقوق رفتگران بی عدالتی در حق این قشر است.

roftegar00001

عضو شورای اسلامی رشت عدم تاخیر در پرداخت حقوق رفتگران را بهانه شهرداری در دریات نکردن صورت وضعیت از شرکت ها عنوان کرد و گفت: شرکت ها هم زیر فشار شهرداری هستند که صورت وضعیت را ده روز تا یک ماه دیرتر بدهند.

باقری خطیبانی با تاکید بر اینکه اکثر رفتگران به دلیل سختی کار بیمار هستند خاطرنشان کرد: شهرداری این افراد را در رودخانه های زرجوب و گوهر رود که آلوده ترین شیرابه های دنیا را دارند برای بیرون کشیدن مبل و لاستیک به داخل رودخانه می اندازد.

roftegar00005

وی با تاکید بر اینکه این افراد زمانی که همه مسولان شهرداری و شورا خواب هستند ۴ صبح در خیابان ها حضور دارند گفت: این افراد بعد از ظهر زیر آفتاب مشغول کار هستند و نباید تاخیری درپرداخت حقوق آنان رخ دهد.

عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه مسئولان شهرداری ۱۷۵ ساعت اضافه کار و حقوق میلیونی می گیرند، افزود: این سزاوار نیست افرادی که یک درصد حقوق مسئولان شهرداری را دریافت می کنند ۶۰ روز است که دستمز خود را دریافت نکرده اند.

roftegar00002

roftegar00004 

 

يک ديدگاه

  1. علی گفت:

    واقعا با ادمها این میکنند مگر رفتگر انسان نیست ،،!!؟؟

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه